OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » FanFiction Teen Wolf 

I'm the Alpha now - 26. kapitola

I'm the Alpha now - 26. kapitolaJak nakonec dopadne rituál. Podaří se Kolovi a Stilesovi zachránit přátele nebo někdo nakonec přece jen zemře?

 

I'm the Alpha now - 25. kapitola

I'm the Alpha now - 25. kapitolaKol a celá parta promýšlí strategii na záchranu dívek a Dereka, zatímco se Klaus s ostatními chystá na večer. Lara čelí rozhodnutí.

 

I'm the Alpha now - 24. kapitola

I'm the Alpha now - 24. kapitolaAnnie s Larou jsou opět ve spárech Klause a Petera. Chtějí znova provést rituál? Kol s ostatními chtějí dívky zachránit. Vymyslí jak?

 

I'm the Alpha now - 23. kapitola

I'm the Alpha now - 23. kapitolaLara se probouzí do nového rána a zjišťuje, co se vlastně v noci stalo. I Kol se probouzí vedle Annie. Rozhodnou se najít ostatní a vyřešit konečně problém. Někdo je však překvapí.

 

I'm the Alpha now - 22. kapitola

I'm the Alpha now - 22. kapitolaAnnie a Kol mají opět svou chvilku, že by mu vážně začínala podléhat? A nejen oni mají chvíli v soukromí, také Lara a Stiles jsou sami, co se asi stane?

 

I'm the Alpha now - 21. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

I'm the Alpha now - 21. kapitolaLara se konečně vyzná Stilesovi ve svých citech. Než však stačí něco říct, odejde. Všichni se pak snaží vymyslet nějaký plán. I Kol s Annie se snaží něco vymyslet, nakonec se dohodnou, že se sestry musí sejít.

 

I'm the Alpha now - 20. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

I'm the Alpha now - 20. kapitolaPo tom, co Stiles viděl, se odebral ven. Překvapí ho Lydie, se kterou vede rozhovor. Když odejde, čeká ho telefonát s otcem a poté za ním přijde někdo další. Annie a Kola čeká společná chvilka.

 

I'm the Alpha now - 19. kapitola

I'm the Alpha now - 19. kapitolaKol našel Annie, ale jeho bratr Klaus ho zajal. Annie se s Kolem dohodne a poté ho pustí, oba pak utečou. Stiles políbil Laru, ale opět je vyrušili. Celá parta se následně odebere do domu, aby si odpočali. Derek však má jiné plány. Ty překazí Stiles.

 

I'm the Alpha now - 18. kapitola

I'm the Alpha now - 18. kapitolaAnna je v domě Klause. Ten se ji snaží použít pro své plány, ale ona nechce. Stiles se snaží pomoct Laře. Ta po střetu s Peterem má vážné zranění.

 

I'm the Alpha now - 17. kapitola

I'm the Alpha now - 17. kapitolaLaře se podařilo utéct do lesa, dlouho však sama nezůstane. Kromě Stilese, který jí sledoval, bude mít i jiné návštěvníky, setkání s nimi však neskončí dobře. Kol je s Annie u sebe v bytě, ale i je čeká nečekaná návštěva.

 

I'm the Alpha now - 16. kapitola

I'm the Alpha now - 16. kapitolaKol se opět zmocnil Annie. Stiles a ostatní najdou Dereka a Laru v lesích. Když všichni usnou, Stiles a Lara si tak trochu povídají.

 

I'm the Alpha now - 15. kapitola

I'm the Alpha now - 15. kapitolaLara má podivný sen, když se probudí, zjistí, že je vězněm Dereka, který s ní má své plány. Kol a Elijah svedou boj.

 

I'm the Alpha now - 14. kapitola

I'm the Alpha now - 14. kapitolaStiles se snaží s ostatními najít Dereka. Annie se zase rozhodla trochu mučit Kola, ale překvapí ji nečekaná návštěva.

 

I'm the Alpha now - 13. kapitola

I'm the Alpha now - 13. kapitolaRituál pokračuje, co když se ale něco zvrtne a všechno dopadne jinak, než mělo?

 

I'm the Alpha now - 12. kapitola

I'm the Alpha now - 12. kapitolaVšichni se odeberou na místo, kde má být provedený rituál. Když jsou všichni připraveni a na svých místech, Lara rituál začne.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9   Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!