OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » FanFiction Harry PotterNovinka

New Hogwarts - Prolog

New Hogwarts - PrologO tom, jak to pokračovalo po válce.

 

Me?! - 12. kapitola - Lívance do toho!

Me?! - 12. kapitola - Lívance do toho!Prostě perfektní večer strávený s lidmi, které by Hermiona ještě před týdnem nazvala úhlavními nepřáteli.

 

Nymphomaniac - Kapitola 2 (2/2)

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Nymphomaniac - Kapitola 2 (2/2)'A jak to pokračovalo dál?' Konec čtvrtého ročníku Harryho Pottera, trpícího na následky své hypersexuality.

 

Stín pochybností 2. kapitola

Stín pochybností 2. kapitolaDruhá kapitola této povídky je tady. :) Na všechny bylo uvaleno matoucí kouzlo a všichni mají za to, že Sirius zahynul. Musí předstírat svoji smrt, aby ochránil Harryho věštbu. Sirius s Brumbálem mají rozhovor a je jasné, jak měl Sirius dopadnout. Hezké čtení přeje PetraCullen.

 

Me?! - 11. kapitola - Nitrobrana

Me?! - 11. kapitola - NitrobranaNechá ho nahlédnout do své hlavy a on zažije mírný šok. A první bitva začíná.

 

Nymphomaniac - Kapitola 2 (1/2)

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Nymphomaniac - Kapitola 2 (1/2)Harry začne vyprávět další kapitolu jeho života - „Výzvu". Popisuje dění svého čtvrtého ročníku z jeho pohledu, ovlivněný jeho hypersexualitou a jejími občasnými výkyvy.
Varování: sex, chan, non-con, dub-con, slash, BDSM, násilí

 

Me?! - 10. kapitola - Skye

Me?! - 10. kapitola - SkyePrvní desítka!!! Hermiona získá nového kamaráda, i když né úplně běžným způsobem. Zatím to neví, ale poutá na sebe víc pozornosti, než by jí nejspíš bylo milé. Nejen Draco poznal její kvality pravého Nebelvíra...

Novinka

Stín pochybností 1. kapitola

Stín pochybností 1. kapitolaTohle je má první kapitolová povídka na téma HP. Bylo mnoho pokusů, kdy jsem se o tuhle povídku snažila. Ale nakonec jsem to zkusila. Všichni to známe. Konec pátého dílu, kdy zahyne Sirius Black. Všechno je úplně jinak. Harryho věštba se nerozbila a Sirius si nakonec zachránil život. Jenže na Harryho a ostatní bylo uvaleno silné matoucí kouzlo, aby Siriusův život zůstal v utajení. Všichni si myslí, že zahynul při závěrečné bitvě. Jaká je pravda? Hezké čtení přeje PetraCullen.

 

Me?! - 9. kapitola - Jizvy války

Me?! - 9. kapitola - Jizvy válkyHermioniny první dojmy z jejího nového domova odhalí, že válka na nich zanechala stopy. A nejen na duši, ale i na těle.

 

Me?! - 8. kapitola - Výměna princezen

Me?! - 8. kapitola - Výměna princezenDalší kapitolka o tom, jak Hermionu překvapí její noví přátelé (ať už mile, nebo nemile) a co vše přinese spojenectví a výměna. Jsou zde tváře známé i neznámé, které Hermionu nenechají bez povšimnutí.

 

Agentura na společníky - 28. kapitola

Agentura na společníky - 28. kapitolaPles je v plném proudu, ale vyvíjí se podle představ?
Přeji příjemné čtení!

 

Me?! - 7. kapitola - Útěk

Me?! - 7. kapitola - ÚtěkNe vždy vše vychází podle plánu a můžeme se přesvědčit, že zákon schválnosti opravdu funguje. A často nás největší katastrofy postihnou právě ve chvíli, kdy si myslíme, že vše je perfektní a nic se nemůže pokazit.

 

Me?! - 6. kapitola - Rodina

Me?! - 6. kapitola -  RodinaCo je to rodina? A co to je, když nenávidí někoho, koho milujete. A že je to proto, že si myslí, že je to pro vás nejlepší? Možná ale změní názor.

 

Agentura na společníky - 27. kapitola

Agentura na společníky - 27. kapitola

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce dubna/apríla. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Draco a Hermiona se dostanou do Bradavic. Avšak kromě nich jsou tam i další hosté...
Přeji příjemné čtení!

 

Me?! - 5.kapitola - Bradavický vánoční ples

Me?! - 5.kapitola - Bradavický vánoční plesDlouho očekávaná akce je tady. Hermiona vidí v Dracovi oporu, ale dostane ji? A dostane Draco konečně to, co tolik chce?

« Předchozí  1 ... 40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50 ... 52   Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!