OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od TinkerPovídky od TinkerNa pokračování: # Precious Daughter # Království za lékárnici # Knocking On Heaven's Door Jednorázové: # Moje sestra a filharmonie

 

Aktualizováno
10. 6. 2019

Království za královnu - 20. (50%)

The Sinnerman - v přípravě

 


  

 Království za královnu
Trable s Norským nafoukancem

 DRUHÝ DÍL POVÍDKY KRÁLOVSTVÍ ZA LÉKÁRNICI

Znovu se setkáváme s osudem Imogeny O'Conellové, která bojuje se životem v Asgardu. Ze všech sil se snaží neklesat na mysli, což občas jde ztěžka. Jako poloviční ohnivá obryně si na cizí planetě prožije dost příkoří, ale také se najde pár pozitiv. Jak se vyrovná se svým údělem? Zvládne všechny nástrahy, které jí život připraví?

I. ❄ II. ❄ III. ❄ IV.

Stav: Rozepsaná 

Žánr: Fantasy, FanFiction (Thor), humorný (snad), dobrodružný

Postavy: ImogenaThorOdinFrigga, Loki, Sören O'Conell (v), Sólveig O'Conell (v)

#f3b571  


The Sinnerman

"Nesuď abys nebyl souzen."  (Matouš, 7:1-5 )

DRUHÝ DÍL POVÍDKY KNOCKING ON HEAVEN'S DOOR

Stav: V přípravě

Žánr: Fantasy (Harry Potter), romance, dobrodružný, temný

Postavy: Morag # Barty  

Vedlejší postavy: Martha # Narcissa # Julian # Theodora #  # Maime

  


 

Knocking on Heaven's Door
Alea iacta est

 

Isobel MacDougalová je kde čím, rozhodně však není hrdinkou. Obchoduje s domácími úkoly a vsází na to, že o její kolej se, narozdíl od Zmijozelu a Nebelvíru, nikdo nezajímá. Považuje se za šťastnou, průměrnou, pubertální čarodějku a nevěří, že by cokoli mohlo ohrozit její představu o tom, že se v budoucnu stane profesionální bubenicí. Co se ale bude dít, když se o jejích výjimečných schopnostech doslechne sám zmijozelský princ, a požádá ji o pomoc s něčím, co je nad jeho síly? Bude souhlasit nebo se rozhodne pro snazší možnost a pošle ho do háje?

Prolog ~ 1. kapitola ~ 2. kapitola ~ 3. kapitola ~ 4. kapitola ~ 5. kapitola ~ 6. kapitola 7. kapitola ~ 8. kapitola ~ 9. kapitola ~ 10. kapitola ~ 11. kapitola 12. kapitola 13. kapitola ~ 14. kapitola ~ 15. kapitola ~ 16. kapitola
17. kapitola ~ 18. kapitola 19. kapitola 20. kapitola ~ 21. kapitola ~
22. kapitola ~ 23. kapitola 24. kapitola 25. kapitola ~ 26. kapitola
~ 27. kapitola ~ 28. kapitola ~ 29. kapitola
 ~ Epilog

Stav: Dokončená

Žánr: Fantasy (Harry Potter), romance, dobrodružný, humorný

Postavy: Isobel # Morag # Daphne # Astorie # Theodore # Draco  

Vedlejší postavy: Iago # Martha # Edna # Narcissa # Julian # Theodora # Barty # Maime

 


 

Precious Daughter
"Nic nevyléčí duši tak, jako dítě."

 

Co když Niklaus Mikaelson nesvěřil výchovu Hope své sestře? Kdyby na světě žila osoba, které by tento paranoidní, od-každého-trochu muž důvěřoval ještě o krapet více, než své vlastní sestře. Nemožné? Ne tak docela.

Seznamte se s Audrey Stephensonovou, relativně normální ženu z New Yorku. Snad jen mimo skutečnost, že má na kontě více než milénium. Když Esther použila ono neslavné kouzlo na své přímé potomky, shodou náhod se u toho nachomýtnul i Audreyin bratr, a tak slečně Stephensonové nezbylo, než se přizpůsobit upířímu životnímu tempu.
Ovšem jak se popere s výzvou v podobě Niklausovy dcery? Toť otázka.

1. kapitola | 2. kapitola | 3. kapitola | 4. kapitola | 5. kapitola | 6. kapitola

Stav: Pozastavená

Žánr: Fantasy (The Originals), romance, akční

Postavy: Audrey # Andrew # ...

 


 

Moje sestra a filharmonie

Skoro-katastrofa v Rudolfinu

 

Benjamin a Bríseis. Sourozenci s větším věkovým rozdílem, ovšem o to menší vzájemnou tolerancí. Jak se Ben vypořádá s Bríiným lehkomyslným žertem, jehož důsledky našlápnou ke zničení jeho kariéry? Dokáže se přes sestřiny šprýmy přenést?

 Ben se snaží seč mu síly stačí. Od doby, kdy mu bylo řečeno, že má mimořádný hudební sluch, a tedy že by měl jít směrem profesionálního hudebníka. Jenže to by znamenalo vzdát se přátel, kouzel, Bradavic - jednoduše celého života. Což pro tohoto mladého muže nepřipadá v úvahu.

JEDNORÁZOVÁ

Stav: Dokončená

Žánr: Fantasy (lehký náznak HP), Humorný

Postavy: Benjamin # Bríseis

 


 

 Království za lékárnici

Trable magistry farmacie

 

Imogena O'Conellová je spokojená se svým životem, prací, i úspěchy. V životě ji nedokáže téměř nic rozházet. Téměř nic. Snad jen vyjma jednoho blonďatého hromotluka, který s sebou rozhodně nepřinese nic dobrého.

Když se v bytě sedmadvacetileté magistry farmacie ukáže muž, o jehož existenci má ona sama pochyby, není zrovna moc pravděpodobné, že se zachová racionálně.

1. kapitola | 2. kapitola | 3. kapitola + Epilog

Stav: Dokončená 

Žánr: Fantasy, FanFiction (Thor)

Postavy: Imogena, Erin, Thor, Slečna ShephardováSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Tinker:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!