OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od TinkerPovídky od TinkerNa pokračování: # Precious Daughter # Království za lékárnici # Decisions of Aurélia Jednorázové: # Moje sestra a filharmonie

 

Aktualizováno
17. 2. 2019

Knocking on Heaven's Door - 11. kapitola (50%)

 

 


 

Knocking on Heaven's Door
Alea iacta est

 

Isobel MacDougalová je kde čím, rozhodně však není hrdinkou. Obchoduje s domácími úkoly a vsází na to, že o její kolej se, narozdíl od Zmijozelu a Nebelvíru, nikdo nezajímá. Považuje se za šťastnou, průměrnou, pubertální čarodějku a nevěří, že by cokoli mohlo ohrozit její představu o tom, že se v budoucnu stane profesionální bubenicí. Co se ale bude dít, když se o jejích výjimečných schopnostech doslechne sám zmijozelský princ, a požádá ji o pomoc s něčím, co je nad jeho síly? Bude souhlasit nebo se rozhodne pro snazší možnost a pošle ho do háje?

Prolog ~ 1. kapitola ~ 2. kapitola ~ 3. kapitola ~ 4. kapitola ~ 5. kapitola ~ 6. kapitola ~ 7. kapitola
~ 8. kapitola ~ 9. kapitola ~ 10. kapitola ~ 11. kapitola ~ 12. kapitola ~ 13. kapitola

Stav: Rozepsaná

Žánr: Fantasy (Harry Potter), romance, dobrodružný, humorný

Postavy: Isobel # Morag # Daphne # Astorie # Theodore # Draco

Vedlejší postavy: Iago # Martha # Edna # Narcissa # Julian # Theodora # Jaime 


 

Precious Daughter
"Nic nevyléčí duši tak, jako dítě."

 

Co když Niklaus Mikaelson nesvěřil výchovu Hope své sestře? Kdyby na světě žila osoba, které by tento paranoidní, od-každého-trochu muž důvěřoval ještě o krapet více, než své vlastní sestře. Nemožné? Ne tak docela.

Seznamte se s Audrey Stephensonovou, relativně normální ženu z New Yorku. Snad jen mimo skutečnost, že má na kontě více než milénium. Když Esther použila ono neslavné kouzlo na své přímé potomky, shodou náhod se u toho nachomýtnul i Audreyin bratr, a tak slečně Stephensonové nezbylo, než se přizpůsobit upířímu životnímu tempu.
Ovšem jak se popere s výzvou v podobě Niklausovy dcery? Toť otázka.

1. kapitola | 2. kapitola | 3. kapitola | 4. kapitola | 5. kapitola | 6. kapitola

Stav: Pozastavená

Žánr: Fantasy (The Originals), romance, akční

Postavy: Audrey # Andrew # ...

 


 

Moje sestra a filharmonie

Skoro-katastrofa v Rudolfinu

 

Benjamin a Bríseis. Sourozenci s větším věkovým rozdílem, ovšem o to menší vzájemnou tolerancí. Jak se Ben vypořádá s Bríiným lehkomyslným žertem, jehož důsledky našlápnou ke zničení jeho kariéry? Dokáže se přes sestřiny šprýmy přenést?

 Ben se snaží seč mu síly stačí. Od doby, kdy mu bylo řečeno, že má mimořádný hudební sluch, a tedy že by měl jít směrem profesionálního hudebníka. Jenže to by znamenalo vzdát se přátel, kouzel, Bradavic - jednoduše celého života. Což pro tohoto mladého muže nepřipadá v úvahu.

JEDNORÁZOVÁ

Stav: Dokončená

Žánr: Fantasy (lehký náznak HP), Humorný

Postavy: Benjamin # Bríseis

 


 

 Království za lékárnici

Trable magistry farmacie

 

Imogena O'Conellová je spokojená se svým životem, prací, i úspěchy. V životě ji nedokáže téměř nic rozházet. Téměř nic. Snad jen vyjma jednoho blonďatého hromotluka, který s sebou rozhodně nepřinese nic dobrého.

Když se v bytě sedmadvacetileté magistry farmacie ukáže muž, o jehož existenci má ona sama pochyby, není zrovna moc pravděpodobné, že se zachová racionálně.

1. kapitola | 2. kapitola | 3. kapitola + Epilog

Stav: Dokončená (prozatím)

Žánr: Fantasy, FanFiction (Thor)

Postavy: Imogena, Erin, Thor, Slečna Shephardová, Odin, FriggaSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Tinker:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!