OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky

 

Christmas Time - 11. kapitola

Christmas Time - 11. kapitolaWincottovi se chystají na rodinný oběd, kam je pozvaný i Dan. Ale to on si ovšem připraví tu skutečnou pověstnou třešničku na dortu.
Ať se Vám poslední kapitola tohohle (po)vánočního příběhu líbí, přeje Sabienna

 

Christmas Time - 10.kapitola

Christmas Time - 10.kapitolaJessie se rozhodne všechno náležitě napravit a urovnat se všemi blízkými, u kterých si to rozházela. Počítá se mezi ně také Daniel?
Užijte si předposlední kapitolu, přeje Sabienna

 

Christmas Time - 9. kapitola

Christmas Time - 9. kapitolaJessie si potřebuje všechno urovnat v hlavě, k čemuž se jí ochotně nabídnou její horliví rodiče. To se pochopitelně nesetká s velkým úspěchem, tak jako třeba u její nejlepší kamarádky Meg, která jí taktéž podá pomocnou ruku. Jestli to bude mít nějaký patřičný vliv, se Jessie přesvědčí až při náhodném setkání s Danielem.
Ať se Vám kapitola líbí, přeje Sabienna

 

Christmas Time - 8. kapitola

Christmas Time - 8. kapitolaTak políbí se, nebo se nepolíbí? A co může takový polibek či nepolibek způsobit? To si přečtěte v další kapitole.
Ať se Vám líbí, přeje Sabienna

 

Christmas Time - 7. kapitola

Christmas Time - 7. kapitolaDaniel se vytáhne s ohromně romantickým překvapením, které volně vyústí k očišťujícím přiznáním. A ta zase nevyhnutelně vyústí k nevítaným komplikacím, avšak určitě ne nečekaným.
Ať se Vám kapitola líbí, přeje Sabienna

 

Christmas Time - 6. kapitola

Christmas Time - 6. kapitolaDanielova nečekaná návštěva vzbudí u Jessiiny rodiny pořádné pozdvižení. Jessica si nicméně stojí neoblomně za svým, což nakonec vyústí až v pozvání na opravdové rande.
Užijte si kapitolu, přeje Sabienna

 

Christmas Time - 5. kapitola

Christmas Time - 5. kapitolaPo štědrovečerní večeři se v domě Wincottových objeví nečekaný, pro někoho také bezesporu nevítaný, host.
Užijte si kapitolu, přeje Sabienna

 

Christmas Time - 4. kapitola

Christmas Time - 4. kapitolaJessiin den začne hned po ránu nevítanou intervencí, které se ujme její přespříliš starostlivá matka. Později ji neodbytnými otázkami zahrne i její nejlepší kamarádka a nakonec vyrukuje s tím nejtroufalejším dotazem samotný Daniel.
Ať se Vám kapitola líbí přeje Sabienna

 

Christmas Time - 3. kapitola

Christmas Time - 3. kapitolaDaniel a Jessica se sejdou u kávy. Konečně tedy dojde na ono kýžené vysvětlení, které nečekaně a nevítaně rozjitří staré, ale nezhojené rány. Ale také se tím snad dostatečně pročistí vzduch, alespoň doufejme.
Ať se Vám další kapitola líbí, přeje Sabienna

 

Christmas Time - 2. kapitola

Christmas Time - 2. kapitolaJessičina matka se dovtípí, že se v městečku něco přihodilo, a tak přijde řeč na Daniela. Díky tomu se Jess dozví, co se stalo v jeho rodině za neštěstí, což ji přiměje tak trochu přehodnotit svoje předchozí chování vůči němu. A jak moc, to si Jess otestuje hned při jejich dalším setkání.
Užijte si čtení, přeje Sabienna

Novinka

Christmas Time - 1. kapitola

Christmas Time - 1. kapitolaJessica se jako každý rok vrací na Vánoce za rodinou do svého rodného městečka Goodville. Sama, bez partnera a bez dětí, bez jakýchkoliv radostných vyhlídek na idylickou budoucnost, po které sama tolik touží, stejně jako její starostlivá rodina. Důvod toho, proč se ve svém životě nedokáže pohnout dál, potkává Jessie záhy po svém příjezdu, a to pohledného Daniela, její první a jedinou velkou lásku, který ji kdysi nečekaně opustil a zlomil jí tím srdce. Nejkrásnější svátky v roce se opět blíží, to jedinečné období kouzel a zázraků, splněných přání či druhých šancí, což by si ti dva rozhodně zasloužili.
Tímto Vás srdečně zvu ke svému vánočně laděnému příběhu, snad se bude líbit, přeje Sabienna

 

Ten kluk je můj! - 6. kapitola

Ten kluk je můj! - 6. kapitolaJessica je zhroucená. Muže, kterého miluje, nemůže mít. Nebo ano?

 

Ten kluk je můj! - 5. kapitola

Ten kluk je můj! - 5. kapitolaDen D. Jessica jde s Kristin na setkání s jejím idolem. Jak tohle dopadne?

 

Ten kluk je můj! - 4. kapitola

Ten kluk je můj! - 4. kapitolaLáska mezi Jessicou a Davidem rozkvétá. A pak přijde Kristin s tou úžasnou zprávou. Vyhrála setkání s jejím panem Dokonalým.

 

Mr. Perfect - 52. kapitola

Mr. Perfect - 52. kapitolaPoslední kapitola, neobvykle částečně i z Matteova pohledu. Když Ema opět utíká, zabojovat za ty dva musí zase Matteo. Užijte si závěrečnou část, ze srdce přeje Sabienna

« Předchozí  1 ... 4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 ... 992   Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!