OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky

 

StarGate:Atlantis - Dva životy - 21. kapitola 2/4

StarGate:Atlantis - Dva životy - 21. kapitola 2/4Při návratu ne Zem dostane Mia na ochranu tým podplukovníka Kerbyho, aby ji doprovodil na stanoviště Alfa, jakmile Apollo vlétne do Mléčné dráhy, kde je vysazují na první planetě s bránou, ale vpadnou do pasti a pouze Mia s podplukovníkem dokáží uniknout bránou na Zem, kde se dozvídají neuvěřitelnou novinu.

 

StarGate:Atlantis - Dva životy - 21. kapitola 1/4

StarGate:Atlantis - Dva životy - 21. kapitola 1/4Cesta na Zemi může být to poslední, co Mia může udělat, ale je ochotná to podstoupit v domnění, že by mohla pomoci nejen svému mladšímu já, aby nemusela prožít to co ona a zároveň pokusit se nalézt pomoc pro svého syna, který setrvává ve stázové komoře. Ale Mia si začíná uvědomovat, že čím blíže je pravdě, tím je cesta těžší a překážky složitější.

 

Blackwater 2. kapitola

Jak dopadne šachová partie?

 

StarGate:Atlantis - Dva životy - 20. kapitola 3/3

StarGate:Atlantis - Dva životy - 20. kapitola 3/3Mia stojí před rozhodnutím, které jí může konečně vyjevit, proč přišla do Pegasu a zároveň ji odtrhnout od syna.

 

Mr. Perfect - 8. kapitola

Mr. Perfect - 8. kapitolaEmě se bohužel i nadále na stáži vůbec nedaří, ať se snaží sebevíc. Bude s ní mít ještě její nový šéf trpělivost?
Ať se Vám kapitolka líbí, přeje Sabienna

 

Ukradnuté spomienky - Kapitola 3

Ukradnuté spomienky - Kapitola 3Keď sa niečo pokazí, tak pre istotu radšej všetko

 

StarGate:Atlantis - Dva životy - 20. kapitola 2/3

StarGate:Atlantis - Dva životy - 20. kapitola 2/3Rodny s Danielem spustí zapovězený přístroj Antiků, což způsobí chaos v Pegasu, ale zároveň se potom probudí Mia, aby se dozvěděla krutou pravdu. Dokáže ji ustát?

 

Ukradnuté spomienky - Kapitola 2

Ukradnuté spomienky - Kapitola 2S bezpečnosťou sa to musí preháňať

 

Mr. Perfect - 7. kapitola

Mr. Perfect - 7. kapitolaEnzo je velmi všímavý, což je někdy spíše ku škodě nežli prospěchu. No a zdá se, že Matteo nevynechá jedinou šanci, kdyby mohl s Emou prohodit alespoň slovo. Že by se jí vážně povedlo na něj zapůsobit tím svým lehce šíleným chováním?
Užijte si kapitolu, srdečně přeje Sabienna

Novinka

Ukradnuté spomienky - Kapitola 1

Ukradnuté spomienky - Kapitola 1Thora žije a pracuje s tetou. So svojim životom je vcelku spokojná, hoci posledné roky trávila hľadaním jedinej informácie – a kvôli nej sa neštítila upísať ani najznámejšiemu podvodníkovi v meste. Vďaka tomu sa z nej stane vcelku dobrý poslíček a verí, že nakoniec sa jej podarí dosiahnuť svoj cieľ. Keď ho však už má na dosah, pripletie sa jej do cesty muž, o ktorom bola presvedčená, že ho už nikdy neuvidí. Thora je však odhodlaná dosiahnuť svoj cieľ – hoci Ryan sa rozhodol všemožne jej v tom brániť. Kto z nich bude nakoniec úspešnejší?
Opäť trochu romantiky, aby som si oddýchla od fantasy. Hoci tento príbeh asi nebude veľmi oddychový.
Príjemné čítanie. Vaša Lili :)

Novinka

Blackwater 1. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Pro Judyho Harta to mělo být klidné léto, ale to se změnilo, když se rozhodl pomoct spolužačce Kain. Najednou se zaplete do vyšetřování sériových vražd, má pocit, že po něm někdo jde a jeho zdravotní stav se rychle zhoršuje.

 

Mr. Perfect - 6. kapitola

Mr. Perfect - 6. kapitolaEma a její již téměr pověstná superschopnost zažívat trapasy kdekoliv a kdykoliv opět spolehlivě zafunguje a před kým jiným než před jejím novým pohledným šéfem.
Užijte si kapitolu, přeje Sabienna

 

V kvapke krvi - Kapitola 27.

V kvapke krvi - Kapitola 27.Všetko má svoju cenu

 

V kvapke krvi - Kapitola 26.

V kvapke krvi - Kapitola 26.To je ako urobiť dlhý nos na svojich predkov

 

Mr. Perfect - 5. kapitola

Mr. Perfect - 5. kapitolaEma se snaží pohlednému Matteovi bránit zuby nehty, ačkoliv nejspíš nevolí úplně tu nejlepší taktiku. A zdá se, že ve svém kolegovi Ema nalezne potřebnou oporu pro celý svůj pobyt.
Užijte si kapitolu, přeje Sabienna

« Předchozí   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 ... 990   Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!