OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele TinkerTailorSoldierSpyTinkerTailorSoldierSpy

TinkerTailorSoldierSpyPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Bea

Věk: 17

O mně: Co mě baví? Hra na klavír, tanec, chemie, fyzika. Co se sportů týče, je tomu přibližně pět let, co jsem se rozhodla každé ráno vyrazit běhat (což však rozhodně neznamená, že mě tato bohulibá činnost baví). Dále nejspíš nejsem úplný antitalent na badminton a šachy... Ale tím už výčet mých sportovních ambicí opravdu končí.

V literatuře, abych byla upřímná, nijak nevynikám. Nicméně, ráda čtu, píšu a už delší dobu mi na mysli spočívá pár nápadů na povídky, o kterých si myslím, že by se mohly líbit. :)

Kontakt:

E-mail: 92bethy (zavináč) email.cz

Web: https://www.wattpad.com/user/MyHeartBeatsForDorne

Statistiky:

Moje články: 19

Moje komentáře

Datum registrace: 26. 10. 2014

Poslední přihlášení: 22. 2. 2019, 16:56

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Tinker

Povídky od TinkerNa pokračování: # Precious Daughter # Království za lékárnici # Decisions of Aurélia Jednorázové: # Moje sestra a filharmonie

Články:

 

Knocking on Heaven's Door: Kapitola šestá

Knocking on Heaven's Door: Kapitola šestáJednatřicátý srpen se už holt v kouzelnickém světě pojí s přípravou a nákupy na školní rok. S kým vším se Isa setká na Příčné a co všechno z těchto setkání vyplyne? Enjoy. :)

 

Knocking on Heaven's Door: Kapitola pátá

Knocking on Heaven's Door: Kapitola pátáHvězdná jízda pana a paní Malfoyových nekončí. Co si na Draca připraví tentokrát?

 

Knocking on Heaven's Door: Kapitola čtvrtá

Knocking on Heaven's Door: Kapitola čtvrtáIsa dává dohromady Thea, Narcissa Dracovi objasní několik manželských zásad. Ať se líbí. :)

 

Knocking on Heaven's Door: Kapitola třetí

Knocking on Heaven's Door: Kapitola třetíIssy čeká nepříjemnost s Theodorem, Draco vyráží na Obrtlou. Ať se líbí. :)

 

Knocking on Heaven's Door: Kapitola druhá

Knocking on Heaven's Door: Kapitola druháSetkání s Malfoyem a nejen s ním. Enjoy. :)

 

Knocking on Heaven's Door: Kapitola první

Knocking on Heaven's Door: Kapitola prvníRodina MacDougalova, party, návštěva sestry a nečekané setkání.

Novinka

Knocking on Heaven's Door: Prolog

Knocking on Heaven's Door: PrologCo se bude dít, když se Mrzimorka zakouká do Zmijozela? Nová povídka, tentokrát pro změnu s tématikou Harryho Pottera. Ať se líbí. :)

 

Precious Daughter V. - Maďarsky, Gerarde!

Precious Daughter V. - Maďarsky, Gerarde!Audrey, Rebekah a Hope přijíždějí do New Orleans. Jaké překvapení na ně čeká?

Dokončeno

Království za lékárnici - Epilog

Království za lékárnici - EpilogZačátek, konec, epilog. Imogenino "dobrovolné" setkání s norskou Zlou čarodějnicí ze Západu. Enjoy :)

 

Království za lékárnici (3/3)

Království za lékárnici (3/3)Finále. Thor dá Imogeně na výběr. Rozhodne se tedy zůstat na Zemi, nebo se nechá zviklat vidinou nového života?

 

Království za lékárnici (2/3)

Království za lékárnici (2/3)Přituhuje. Imogena se dozvídá o svém původu a vazbách na Asgard. Jak se vypořádá s Thorovou nabídkou?

Novinka

Království za lékárnici (1/3)

Království za lékárnici (1/3)Imogena O'Conellová je spokojená se svým životem, prací i úspěchy. V životě ji nedokáže téměř nic rozházet. Téměř nic. Snad jen vyjma jednoho blonďatého hromotluka, který s sebou rozhodně nepřinese nic dobrého. Enjoy. :)

 

Precious Daughter IV. - Vlkodlak, čarodějnice a divadlo

Precious Daughter IV. - Vlkodlak, čarodějnice a divadloNepříjemná čarodějka, Elijášův hrdinský krok, nevraživý mladík, divadelní večeře a broskvová přesnídávka s piškoty - běžná realita Štědrého dne dvou žen, pyšnících se titulem "teta Niklausova dítěte".

Novinka

Moje sestra a filharmonie

Moje sestra a filharmonieBenjamin a Bríseis. Sourozenci s větším věkovým rozdílem, ovšem o to menší vzájemnou tolerancí. Jak se Ben vypořádá s Bríiným lehkomyslným žertem, který má dokonale našlápnuto ke zničení jeho kariéry? Dokáže se přes sestřiny šprýmy přenést? Enjoy. :)

 

Precious Daughter III. - Král Nik

Precious Daughter III. - Král NikRok uběhl jako voda. Hope zdárně roste a čím dál tím více se podobá svým rodičům. Přesouváme se tedy do brzkého rána, čtyřiadvacátého prosince následujícího roku... Přeji všem krásné Vánoce, Tinker :)

 

Precious Daughter II. - Umění říkat ne

Precious Daughter II. - Umění říkat neKdo je vlastně Andrew a jak se vyrovná s dítětem? Dokáže jej Audrey přesvědčit, aby zůstal a pomáhal s Hopiinou výchovou? Enjoy :)

Novinka

Precious Daughter I. - Jediná naděje

Precious Daughter I. - Jediná nadějeCo když Niklaus Mikaelson nesvěřil výchovu své jediné dcery Hope sestře Rebece? Připusťme si na moment možnost, že na světě existuje člověk, kterému tento despotický od-každého-trochu muž důvěřuje více než své vlastní sestře... Kdo tedy nakonec získá možnost vychovávat Niklausovu milovanou dceru? Enjoy :)
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!