OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od TexiePovídky od TexieKapitolové:
Galla
Smrt s.r.o.
Život a čest
Blodyn
Stín nad městem
V objetí zrůdy
Šedá myška
Past minulosti
Volba osudu
Druhá tvář
Skrytá v krvi (rozepsaná)

Poezie:
Strach
Světlý šál

 

micina

 

 

 

Poslední přidané články:

12.5.2015 - Volba osudu 12

 

  

 

Druhá tvář

Margaret vyrůstala na akademii, kde se jí dostalo skvělého vzdělání, bohužel ne takového, které by ocenila její teta. Ta má jedinou starost, co nejlépe provdat svou nádhernou dceru, která je přímo stvořena pro titul a dokonce už má zálusk na jednoho budoucího vévodu.

Jenže právě ten se shlédne v Margaret a její teta to nedopatřením zjistí. Nezbude jí, než ji odklidit z cesty a jako nejideálnější způsob se jeví svatba s jiným. Jenže Margaret má jiné představy o svém životě a je odhodlaná si stát za svým. Odmítá dělat to co je pro ni nejlepší a nejrozumnější... A tím si možná rozhodla o vlastní zkáze.

Stav: rozepsaná

Žánr: historický, romantika

Kapitoly: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 -

 

 

 

Volba osudu

Volba osuduForestovi žijí v malém městečku v malebném domku. Jejich syn Deril a dcera Charlie jsou výborní ve škole a paní Forestová velmi dobře vychází i s tchýní, která žije s nimi.

Jediné co jim poslední dobou dělá starosti je Charlie, u které se v den jejích patnáctých narozenin projevily čarodějnické skopnosti, ale na rozdíl od ostatních z její rodiny je nedokáže udržet pod kontrolou Hrozí tak, že prozradí tajemství jejich rodiny, která se už po generace snaží žít jako obyčejná rodina.

To nikdo z nich ale netuší, že tohle bude to nejmenší, co by jim mělo dělat starosti.

Setkání s úžasným klukem, vzkaz mrtvého havrana, ohrožení jejího bratra a šikana její spolužačky... To vše zamíchá s jejím osudem. Ale to se osud teprve rozehřívá.

Stav: dopsaná a postupně vkládám (18 kapitol)

Žánr: fantasy se špetkou romantiky

Kapitoly:

*****1*****2*****3*****4*****5*****6*****7*****8*****9*****10*****

*****11*****12*****13*****14*****15*****16*****17*****18*****

 

 


 

Skrytá v krvi

Bonie prožila většinu života na ulici. Potulovala se opuštěnými místy a snažila se přežít. Jedné noci se jí to stalo osudným, když viděla zahlazování stop v jednom ze skladišť. A s tím co viděla, ji nemohli jen tak nechat jít...

Rovnou po hlavě tak spadla do jiného světa, kde upíři nejsou jen mýtus a kde ten, kdo by vás nejraději vzteky zaškrtil, může nabídnout tu nejvřelejší náruč.

A postupně přichází na to, že tohle je ten svět kam patří. Nebezpečný a vřelý jako krev.

Stav: dokončená (27 kapitol)

Žánr: romantika (občas i drsnějšího ražení)

Tudy k povídce

 

 

 

Past minulosti

 Mia studovala elektrotechniku a na studia si přivydělávala modelingem. Nikdy to ale nebylo to, co by chtěla opravdu dělat, takže po studiích, pověsila modeling na hřebík. Brzy ale zjistí, že za tím nejde udělat prostě jen tlustou čáru a jít dál.

 

Každý kdo ji při pohovoru vidí si okamžitě vybaví její tvář a tělo z bilboardů. Nemůže tak sehnat pořádnou práci. Nakonec ji to dožene k malé lsti, která se ale zkomplikuje, protože se svým novým šéfem už se tak trochu poznala...

Pozn.: Na vzniku téhle povídky se podílela i zuzka88, která mě k ní inspirovala. Díky.

Stav: dokončená (20 kapitol)

Žánr: romantika s pěkně nabroušeným jazykem

Tudy k povídce

 

 

 

Stín nad městem

Stín nad městem

Svět není růžová zahrada, ale spíše starej barák, v němž není radno udělat špatný krok a z každýho kouta na vás civí hladoví potkani, přichystaní se do vás zahryznout...
Derek dostal tuhle lekci v den, kdy se vrátil do rodného města. Nic není takové, jak si pamatoval a i nehoda jeho bratra není tím, za co ji vydávají. Ale i na takovém místě jsou lidé, kteří se s tím nehodlají smířit a mají tak pramalý pud sebezáchovy, aby se to pokusili změnit. Svým vlastním způsobem...

Nad městem se začínají stahovat mračna a v jejich šeru číhá temný stín toho, kdo se rozhodl pročistit ulice.

Stav: dokončená (Prolog + 35 kapitol)

Žánr: FF (romantika od nadšence série s Batmanem ;o)

Tudy k povídce

 

 

 

 

Šedá myška

TessSendyTess, obletovaná hvězda na její škole. Není akce, kde by chyběla a osoby, která by ji neznala...

Dokud se nepřiplete tam, kde být neměla...

Jeden jediný okamžik stačil k tomu, aby se z ní stala lovená zvěř a ten co po ní půjde, se jen tak nezastaví. Tess tak musí zmizet ze světa a začlení ji do programu na ochranu svědků. Musí se téměř přes noc stát nenápadnou myškou. To co z počátku znělo tak jednoduše, se pro ni však stává noční můrou. Postupně si totiž uvědomuje, že přišla o všechno - rodinu, domov, přátelé, všechno co měla ráda... o samu sebe.

A návrat je v nedohlednu...

Stav: dokončená (27 kapitol)

Žánr: romantika

Tudy k povídce

 

 

 

V objetí zrůdy

 

Bratrstvo černé díky - možná jediná překážka tomu, aby byl celý upíří rod vyhuben bezduchými zrůdami. Skupina bojovníků, kteří si tuto výsadu i prokletí nesou v genech. Pro svou bojovnost a sílu izolovaní od všech... ale ani to neznamená, že by unikli svému osudu. Dokonce ani Zsadist, otrok krve, který byl po čtyři století mučen a tahle zvrácenost se mu navždy vepsala do mysli... I na něj čeká ta, která dokáže pod jeho krvelačností najít nedotčený kousek duše a ten navždy připoutat k sobě.

 

Stav: dokončená

Žánr: FF, romantika

Tudy k povídce

 

 

 

Blodyn

Blodyn

Už od pradávna se vedou boje o moc a nadvládu, mnohdy však přináší jen bolest a utrpení na obou stranách. Právě ta poslední bitva nymfy zdrtila tak, že všichni museli utéct a ukrývat se. Po několika staletích se však zrodila dívka, která byla úplně jiná než ostatní, divoká a svéhlavá... Což se jí stane osudným, když vinou své zvídavosti střetne právě nejhoršího nepřítele svého lidu...

Stav: dokončená (26 kapitol)

Žánr: fantasy, romantika

Tudy k povídce

  

Galla

Blížící se poslední film Harryho Pottera a s mojí fantazií to dělá divy. A díky tomu také vznikla tato povídka, která sice zcela jiné hlavníé hrdiny, jinou školu, jiná pravdla, ale jinak je to HPfantasy jako vyšitá ;o)

Hrdinkou tohoto příběhu je Galla. Máma jí umřela, když byla ještě malá a tak se o ni stará jen táta - nebo spíše ona o něj, ale její život naprosto obrátí naruby, když se mu stane osudná nehoda. Jejímu nástupu do školy pro kouzelníky to však nezabrání. Spíše naopak, odstartuje ho to s naprosto nezastavitelnou lavinou průšvihů... A také osudných setkání.

Stav: dokončená (17 kapitol)

Žánr: FF - Potterovská se špetkou humoru

Tudy k povídce

 

  

Smrt s.r.o.

Violet je znuděná puberťačka, která prostě nezapadá. Nemá přátelé a rozhodně se o ní nedá říct, že by byla obyčejná. Své pubertální období si "užívá" totiž už pár desítek let. Což notně vytáčí jejího hodně staromódního otce, který má jako džob toulání po světě s kápí přes hlavu a kosou na rameni.

Jednoho dne už jejích vylomenin a poflakování má i on dost a rozhodně se ji přibrat do "rodinného podniku" a to ať se jí to líbí nebo ne. Její život tak nabere nečekané obrátky i směr...

Stav: dokončená (21 kapitol)

Žánr: fantasy, humor

Tudy k povídce

 

 

 

 

Život a čest

Miranda, milovaná dcera, pro kterou se však boj a násilí stalo životním posláním. Vychovávaná ve světě mužů, kde v převleku za chlapce prošla výcvikem elitních ochránců královského rodu. Nebyla jako ostatní, nebojuje jako ostatní, je jiná a nikdo netuší proč.

Teprve až osudná nehoda způsobí odhalení jejího tajemství před ostatními a stane se z ní nepohodlná osoba. Jako žena nepatří mezi královsku gardu a jako jeden z nejlepších zabijáků krále nemůže nikdy zapadnout do světa obyčejných lidí.

Král tuhle nepříjemnost vyřeší tím nejrychlejším a nejjednodušším způsobem. Jako pouhou věc ji daruje jednomu ze svým lidí, provdá ji co nejdále a v nejpustším kraji to lze.

Tento osud ale možná nebude tak strastiplný, jak si Miranda zprvu myslela...

Stav: dokončená (50 kapitol)

Žánr: historický příběh

Tudy k povídce

 

 


 

 

Strach

Tohle dílko vzniklo z jedné z mých ponurých nálad. Polemizuje o strachu ze života i samotné smrti. O vahách, na kterých se občas duše kolébá.

Žánr: poezieSvětlý šál

Baladický příběh o mladé dívce, která měla mít vše a nezbylo jí nic.

Žánr: poezieSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Texie:

698. Lillian
29.03.2016 [22:36]

Poviedka život a čest pôjde keď pojdete cez tieto odkazy a budete si hore prepisovať čísla kapitol. Aspoň mne to len v tedy ide a som za to vážne rada lebo dlho som sa k nej nevedela dostať a náhodne sa mi to podarilo teraz :) Poviedka je perfektná ako všetko od Texie :)
ourstories.ourstories.cz/6-na-pokracovani/zivot-a-cest-prolog/1/
ourstories.ourstories.cz/6-na-pokracovani/zivot-a-cest-prolog/1/

697. Lexi
04.08.2015 [16:28]

Ahoj, dívala jsem se na Tvou tvorbu Texie a je vážně dobrá. Emoticon Chtěla jsem se zeptat, chtěla jsem si přečíst povídku Život a čest, ale nemůžu se k ní dostat. Stránka se nezobrazí, místo toho mi to píše "Not Found". Nevíte proč mi to nejde zobrazit? Děkuji Vám za pomoc. Emoticon

696. kala
12.05.2015 [18:42]

kalaJsem potěšena, že opět publikuješ. Emoticon
Četla jsem většinu tvé tvorby Emoticon Emoticon
Děkuji.

695. Nerea
26.01.2015 [22:19]

Ahoj, mám takovej dotaz... Chtěla bych rozjet stránku s povídkami na téma BDB, sama se snažím jednu psát. A tak jsem se chtěla zeptat, zda bys měla zájem o publikování tvojí povídky V objetí zrůdy na mých čersdtvě založených stránkách.
Předem děkuji za jakoukoliv odpověď. :)
bratrstvo-cerne-dyky.blogspot.cz/

694. kyschu
10.01.2015 [22:20]

jo...jo...texie... je to neuvěřitelné, ale pořád tě ještě čtu :) Myslím to v dobrým. Když dlouho nepíšeš tak si čtu znova tvá stará díla( buď zda nebo na FF. Nepíšeš ještě někam? Tvl... je to už 5 let! Máme normálně výročí! Emoticon Emoticon

693. leny
22.09.2014 [0:43]

Prosím prosím prosím začni zase psát nebo mě klepne! Emoticon

692. Verča
27.05.2014 [15:24]

Téda, po x mešicích se kouknu sem a moje nej spisovatelka tu máte tolik nových a krásných povídek ....klaním se před užasnými nápady a stylem psaní.. Emoticon ...a šup šup další Emoticon

691. maky21 přispěvatel
19.01.2014 [11:08]

maky21Lucia: texie tu teď dlouho nebyla, nejspíš má velice nepsací časy (a my se těšíme, až zas začne psát, takže Texulko, jestli si tohle čteš, všechny problémy prohoď ledničkou, protože my čekáme na povídku). Ale má tu rozepsanou další tak nějak historickou, jako byla Život a čest, a tou je Druhá tvář. Je velice kvalitní (a je tam kapitola věnovaná mně bwahahahahaha *zalyká se ďábelským smíchem*), tak se ti určitě bude líbit. ^^

Poznámka speciálně pro Texie: doufám, že ti nevadí, že tu vystupuju se vší drzostí jako tvá tisková mluvčí, ale musíš uznat, že jinak by tu zavládl chaos. Emoticon

690. lucia
14.01.2014 [22:32]

Ahojky strasne ale strasne sa mi pacila poviedka zivot a cest , neplanovala by si nieco este na ten styl, z toho obdobia alebo dake pokracovanie ??? :) strasne dobre sa mi to citalo a to nielen prvy krat Emoticon Emoticon

689. Ela
03.01.2014 [16:59]

Jé, Texie už zase nepíše! ^^

688. maky21 přispěvatel
19.12.2013 [22:20]

maky21Jé, Texie zase píše! ^^

(Už jsem koukala na Parfém, to je něco naprosto dokonalýho :333)

687. Texie admin
13.12.2013 [18:03]

TexieTak ji tu máte, snad se bude líbit.

686. niki
13.12.2013 [15:21]

prosím druhou tvář Emoticon

685. nik
13.12.2013 [14:38]

Jednoznačně Druhá tvář, prosím :))

684. Texie admin
13.12.2013 [13:59]

TexieJelikož to vypadá, že moje povídky ještě někdo čte (tak se snad líbí) a jelikož dnes slaví svátek jedna z nejdůležitějších osůbek v mém životě, tak chci, aby tenhle den udělal radost co nejvíce lidem. Takže ačkoliv jsem dnes už jednu povídku vložila, tak si můžete vybrat jakoukoliv další (Druhá tvář, Volba osudu nebo novinku).

683. maky21 přispěvatel
15.11.2013 [15:08]

maky21Neviděla, ale mám dojem že mi to někdo vyprávěl a mám dojem, že jsem to chtěla kdysi zkouknout *píše si "Podívat se na Parfém"*

A nechceš, abych ti spíš místo toho darovala jednorožce? *má dojem, že v lahvičkách by trpěla lehkou klaustrofóbií.* ^^" Emoticon

682. Texie admin
14.11.2013 [21:45]

TexieMakynko moje zlatá, vidělas film Parfém? Být tebou, tak se začnu bát, protože uvažuju, že si tě hezky naložím do lihu a pak vydestiluju do lahviček s nápisem:
Maky - extra silné antidepresivum
Emoticon

681. maky21 přispěvatel
14.11.2013 [18:55]

maky21Jahei, jupi jou, bude další kapitola! :3

Pokud nechceš, tak nepiš. My to zvládnem ^^ (jo, budu mít šílenej absťák a bude mi moc teskno, ale zvládnem to!)
Drahá Texie, starosti vymyslel nějakej idiot, aby nás trápily, takže si dej pozor a nenech se nachytat a netrap se jima, protože všechno bude nakonec v pořádku. A i kdyby nemělo, tak bude! ^^

Všecko zvládneš, protože Maky ti věří!
(A taky se těší na díly všech povídek.)
(Ale to se sem nepíše, tohle je velice motivační komentář.)
(Měl by být.)
(No dobře, dobře, moc to tak nevypadá, ale někde hluboko uvnitř nese poselství "Texie, nakopej všem starostem jejich ctěné pozadí!")

680. Texie admin
14.11.2013 [7:20]

TexieAhojky, dnes přibude Druhá tvář a bude tam už více děje. Mám drobet starosti a tak mi psaní teď moc nejde, tuhle povídku mám ale předepsanou kousek dopředu, tak by měla vždy dvakrát v týdnu se tady objevit další kapitola.

679. JohnnaOut přispěvatel
11.11.2013 [21:22]

JohnnaOutAhoj,
záhada je prostá. Emoticon Povídku už mám předem dokončenou, už jsem ji psala dávno, takže kapitoly jsou kratší a bohužel jsem byla naprostý postrach gramatiky. Emoticon Takže to musím dost opravovat, ale nenapadlo mě, že jsem byla až tak tupá, abych neudělala mezeru za řadovkou. Emoticon

678. maky21 přispěvatel
10.11.2013 [20:32]

maky21Doufejme, že nevyhořím. Emoticon

677. MarryAnn přispěvatel
10.11.2013 [11:52]

MarryAnnNo to víš Texie,
Jsem na to nějak líná, ale doufám, že to brzy dokončím Emoticon

676. Ronnie přispěvatel
10.11.2013 [10:20]

RonnieTož jsem tu zase. Emoticon A co to nevidím? Další dvě dokončené povídky... Tož jdu na to! Těš se! Budu komentovat! Emoticon

675. Texie admin
10.11.2013 [9:29]

TexieMaky, ty svíčičko mých stinných dní, moc děkuju. Teď mám díky tobě tak široký zubivý úsměv, že by stačilo jen skáknout pro kartáček a zubní patu. Emoticon

674. maky21 přispěvatel
10.11.2013 [9:26]

maky21Há, Texie! Emoticon
Jednou za čas sem příjdu a je tu tolik dílů. :3
Ta nová povídka je fakt boží, moc se mi líbí :3
A i ty další dvě jsou dokonalý Emoticon

673. Rin přispěvatel
08.11.2013 [22:11]

RinPrávě že ne, mi to strašně chutná, sice je to pomalu šestnácka, ale co už. Emoticon Kdyžtak hodim ráno info, jestli je to lomcovák. Emoticon

672. Rin přispěvatel
08.11.2013 [22:07]

RinJoo, tak to bylo myšleno, pardon, má chyba. Emoticon Bereš jako omluvu pozvání na tequilové pivo? Emoticon Emoticon

671. Rin přispěvatel
08.11.2013 [21:56]

RinPřesně tak, chytrá Texuška. Emoticon Emoticon

670. Rin přispěvatel
08.11.2013 [21:44]

RinTexule, takové šoky mi nedělej! Emoticon Doma hraju s tátou přetahovanou o noťas, do konce listopadu se stěhuju, nevim ani, kde mám kartáček. Natož hlavu s povídkou. Emoticon A jinak souseda ti tam už dávám, tak si ho užij a odpouštěj mi s láskou mé spoždění. Emoticon

669. Texie
04.11.2013 [20:26]

Dne,s jak dorazím z práce, pro vás budu mít překvapení. Snad příjemné.

668. Rin přispěvatel
28.10.2013 [17:16]

RinTexule, mám pro tebe překvápko ve formě patnácté kapčy souseda. Emoticon A má ekonomická úvaha vyšla v novinách. Epic win. Emoticon

667. Texie
28.10.2013 [9:11]

mám pracovní víkend, tak povódky vložím večer

666. Ela
26.10.2013 [22:26]

Kdy se tu objeví další dílek Volby osudu? Emoticon
Máš to rozjeté velmi zajímavě! Emoticon

665. Texie admin
25.10.2013 [20:10]

TexieSnad vám oběma udělám radost, zítra by tu měla být zase skrytá. Emoticon

664. maky21 přispěvatel
24.10.2013 [19:58]

maky21Drahá Texie! Emoticon
/teď je ta chvíle, kdy by ses měla začít děsit/
Jak si představuješ takovejhle konec u Pasti? Há. Emoticon Ten je tak skvělej, že se mi musí líbit, i když se mi líbit nechce, sakra! Emoticon

Teď jedu pryč pro změnu já, do středy, tak abys byla seznámena s tím, že nejsem přítomna u vývoje tvých povídek. Ale třes se, ve středu se vrátím a budu tu zas! /to dává smysl, že?/ Emoticon

663. niki
24.10.2013 [13:37]

skrytá Emoticon

prosím Emoticon

662. Texie admin
22.10.2013 [9:01]

TexieJj, asi pastička, ale až dorazím z práce.

661. niki
22.10.2013 [8:46]

Texulko, bude dneska pastička? Emoticon

660. Texie admin
22.10.2013 [8:46]

TexieTak jsem zase trefila zpátky. Vzdávám holt turistickým značkám a rozcestníkům. Emoticon
Během dneška nějaká kapitolka přibude. Emoticon

659. Rin přispěvatel
19.10.2013 [17:33]

RinJá vím, já vím, jsem hrozná! Emoticon Ale momentalně se douučuju učto a matematicke negace, ale budu se snažit rychle to rvat do hlavy i když je to pro mě nepochopitelné. Emoticon Emoticon Celý můj týden vypada takto, přijdu ze školy, najim se, učim, účtuju, spim. Emoticon

658. maky21 přispěvatel
19.10.2013 [11:46]

maky21Jsi skvělá! ^^
Až se vrátíš, tak nám dej vědět, jak se ti tam líbilo ^^

657. Texie admin
18.10.2013 [18:55]

TexieTak mapka na dovolenou hotová (takže procento návratnosti mé maličkosti zase o něco stouplo) a vrhám se na pastičku, už ji stačí jen opravit a šoupnu ji sem. Emoticon

656. maky21 přispěvatel
18.10.2013 [17:03]

maky21Tak si to tam užij! Emoticon
Těšíme se na tebe. Né, že tam zůstaneš! Emoticon

655. Texie admin
17.10.2013 [23:33]

TexieDobrá zpráva - dnes (čili ve čtvrtek) jsem ještě stihla vložit volbu a zítra (čili v pátek) se tu objeví další pastička. No a jelikož je život podlé přerostlé prasátko, tak další kapitola bude až začátkem příštího týdne, protože se budu zítra večer pakovat a jedu do rááááje. Emoticon

654. niki
17.10.2013 [8:58]

pastičkuuuuuuu Emoticon Emoticon

653. niki
16.10.2013 [13:26]

prosím prosím další pastičku Emoticon

652. maky21 přispěvatel
15.10.2013 [18:28]

maky21Těšíme se! :3

651. Texie admin
15.10.2013 [8:09]

TexieBěhem dneška dám do kupy další pastičku, takže tu bude dnes večer nebo zítra ráno. Emoticon

650.
14.10.2013 [20:07]

Prosím prosím pěkně koukám... kdy bude další díl pastičky? Ono se to tak rozjelo... To člověku nedá ani spát... Emoticon

649. maky21 přispěvatel
13.10.2013 [22:38]

maky21Avec pleasure! Emoticon

648. Texie admin
13.10.2013 [21:31]

TexieTak to si nejsem jistá, ale i kdyby ano, tak tohle se moc dobře poslouchá i opakovaně. Emoticon Díky. Emoticon

647. maky21 přispěvatel
13.10.2013 [21:26]

maky21Už jsem ti říkala, jak moc tě mám ráda za to, že vymýšlíš tak velice kvalitní děj? :3 Emoticon

646. niki
13.10.2013 [20:43]

děkuji Emoticon

645. Texie admin
13.10.2013 [19:20]

TexieAsi do hodiny by se tu měla objevit další kapitola pastičky.

644. niki
13.10.2013 [19:14]

pastičkuuuuuu Emoticon Emoticon Emoticon

643. maky21 přispěvatel
13.10.2013 [13:04]

maky21Nebudou spolu? Nebudou spolu, nebudou spolu? Že by? Emoticon *nasazuje nadšený výraz* Héé, to se Maky líbí! Emoticon
Počkám si s radostí, až si tu kapitolu přečtu. Emoticon

642. Texie admin
13.10.2013 [13:00]

TexieNo tak u tebe jako jediné to možná hrozit nebude. Vzhledem k tomu, jak mě vždy nabádáš, že jsem na ně mírná a že je vždycky dám dohromady.

641. maky21 přispěvatel
13.10.2013 [12:57]

maky21Výhružné komentáře? To si piš! Emoticon

640. Mišule
13.10.2013 [11:51]

Uz se nemůžeme dočkat.. Emoticon Emoticon Emoticon

639. Texie admin
13.10.2013 [9:39]

TexieV průběhu dneška (max. zítřka) by se tu měla zjevit další kapitola Pasti, na kterou očekávám větší množství komentářů (obzvláště těch výhružných muheheheeee).
Emoticon

638. maky21 přispěvatel
12.10.2013 [21:11]

maky21Jé, to je skvělý překvápko! ^^
Děkujeme Emoticon

637. nik
12.10.2013 [19:14]

A pastička nebude??? Emoticon

636. niki
12.10.2013 [12:19]

áá tajemství je venku Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

635. Texie admin
11.10.2013 [22:12]

TexieA zítra bude překvapení, snad pro vás příjemné. Emoticon

634. Texie admin
11.10.2013 [19:50]

TexieJj, právě vkládám. Emoticon

633. niki
11.10.2013 [13:04]

dneska Emoticon ???
byla by pastička Emoticon

632. maky21 přispěvatel
10.10.2013 [21:42]

maky21Tak to ale ať ho to rychle přejde! Jako, tenhle podzim JE nějaký divný, ale kvůli tomu nemusí trucovat. Emoticon
Zkus mu nějak domluvit, protože jinak máš na krku spousty závisláků, kterým budeš muset vyprávět pohádky před spaním, místo tvých povídek! Emoticon

631. Texie admin
10.10.2013 [20:09]

TexieTak a na mého pcmazlíka dopadl podzimní splín. Není s ním kloudná řeč a trucuje. No a proč to na něj takhle veřejně práskám? Mám v tom bídákovi rozepsané povídky. Takže bude možná malinká pausa. Emoticon

630. niki
09.10.2013 [13:11]

rychlea další pastičku Emoticon

629. niki
08.10.2013 [21:46]

skvěle tyranizuješ, jen tak dál Emoticon Emoticon

628. Texie admin
08.10.2013 [21:43]

TexieCo jste chtěli, to máte. Snad se bude další kapitolka líbit a škodolibé dušičky asi potěší, zase ho chudáka drobátko tyranizuju. Emoticon

627. Mišule
08.10.2013 [17:23]

Jsem pro Past je to naprosto epesni povídka.. Emoticon Emoticon diky ze ji pridavas.. Ja mám vzdycky lepší den kdyz najdu novou kapcu.. Emoticon

626. spz
08.10.2013 [15:17]

Mohla bych poprosit o pastičku? Chtěla bych vidět jeho výraz, až zjistí, kdo mu dělá asistentku Emoticon

625. niki
08.10.2013 [10:25]

pastičku!!! je to krásně rozjeté Emoticon

624. Texie
08.10.2013 [9:19]

Dnes dorazím z práce už v osm, tak si případně pisněte jestli chcete Skrytou v krvi nebo Past minulosti.
Jinak si večer hodím korunou. Emoticon

623. Texie admin
07.10.2013 [22:30]

TexieByla jsem dnes v Tramtárii, takže na psaní nebyl pořádně čas.

622. niki
07.10.2013 [17:50]

a dnes večer??? dneska by to šlo
dneska je krásný den na pastičku
Emoticon Emoticon

621. Texie admin
06.10.2013 [23:35]

TexieNo skvělý, právě se mi kvůli vybité baterii smazala poslední část pastičky Emoticon Kašlu na to, jdu si pustit depresivní film a jdu spát.

620. maky21 přispěvatel
06.10.2013 [10:59]

maky21Vím, proč tě zbožňuju Emoticon

619. niki
06.10.2013 [10:43]

a rychle další pastičku Emoticon Emoticon

618. Texie admin
05.10.2013 [19:27]

TexieUž se na další kapitole aktivně pracuje. Emoticon

617. maky21 přispěvatel
05.10.2013 [10:05]

maky21Texie, viď, že dorazíš z práce brzy? Emoticon
A při té příležitosti bys mohla vymyslet něco pořádně zákeřnýho! Emoticon

616. Texie admin
05.10.2013 [7:42]

TexieJsem myslela, že vám ta třináctá kapitola na chvíli vystačí... Emoticon
Uznávám byla to taková uklidňující, nejen pro vás, ale hlavně pro Nicolsona, udyndat ho do klidu, než na něj zase něco připravím. Další dílek bude pravděpodobně dnes jak dorazím z práce.

615. Ela
04.10.2013 [21:44]

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, na kdy to vidíš s další Pastičkou? Emoticon Je to úžasná povídka! Emoticon Emoticon

614. niki
04.10.2013 [10:16]

díky za pastičku, těším se na další Emoticon

613. Texie admin
04.10.2013 [7:39]

TexiePrávě vkládám. Emoticon

612. E.T.
04.10.2013 [7:39]

Kdypak bude pastička? Už se jí nemůžu dočkat! Emoticon Emoticon Emoticon

611. Rin přispěvatel
03.10.2013 [9:43]

RinDalší? Snad asi v patek, až se vratim z divadla. Já vím, je to semnou hrozné. Emoticon Ekonomicka úvaha dopadla výborně. Emoticon Takže si dnešní zbytek času co nebudu ve škole vyhrazuju jen pro tebe a můj soused vlkodlak. Emoticon

610. Texie admin
02.10.2013 [8:01]

Texieniki:
Dnes pastičku asi nestihnu, tak pravděpodobně zítra.

609. niki
01.10.2013 [21:38]

pastička Emoticon

608. Rin přispěvatel
01.10.2013 [17:45]

RinOoo, má sladká, přebožská bohyně, píšu seč to jde, ale mé myšlenky jsou momentálně zaměřeny nad ekonomickou úvahou blížících se voleb. Emoticon Stydím se, stydím, že povídku flákám, ale škola je hold přednější, bohužel s koulema se do druháku nedostanu a maturita mi frnkne před rypáčkem. Emoticon

607. maky21 přispěvatel
30.09.2013 [7:00]

maky21Já? Né, to sis mě musela s někým splést. Jsem milá, hodná, nekoušu... Emoticon

606. niki
29.09.2013 [21:36]

pastička Emoticon Emoticon Emoticon

605. Texie admin
29.09.2013 [20:27]

TexieJak to tak vypadá, tak dnes přibude Stín, snažím se dopsat kapitolu a to s moc hezkým koncem. (tedy alespoň já si ho pěkně užiju) Emoticon

604. Texie admin
29.09.2013 [20:23]

Texiemaky21! Ty kazíš mou něžnou a nevinnou dušičku a jak koukám tak bez nejmenších skrupulí! Emoticon

603. maky21 přispěvatel
29.09.2013 [19:36]

maky21Vážně, vážně, vážně? *nenachází tu smajlíka, vystihující její výraz*
Vím, proč tě mám ráda! Emoticon

602. sarr
29.09.2013 [17:48]

jé je úžasné že jsi zpátky moc jsem se těšila na dalčí kapitolky všech tvých povídek :)

601. Texie admin
29.09.2013 [17:36]

Texiemaky21: jj, ty saďourku Emoticon, u téhle povídky si toho moc neužiješ, ale třeba příště udělám tvé sadistické dušičce radost Emoticon

niki: buď dnes nebo zítra se tu objeví další kapitola

600. maky21 přispěvatel
29.09.2013 [12:54]

maky21Ať s nimi uděláš cokoliv, bude to naprosto boží Emoticon Já... jen... Emoticon Promiiiiň, když mně to tam sedí! Emoticon

599. niki
29.09.2013 [9:27]

prosím nepřestávej s partičkou, je to skvěle rozjeté Emoticon

598. Texie admin
28.09.2013 [17:09]

Texiemaky21, ty mě děsíš, vždyť bys mi ty moje milované postavičky všechny pomordovala!

597. maky21 přispěvatel
28.09.2013 [13:29]

maky21A s tou dobou si nic nedělej, každý potřebuje odpočinek a kdo to nechápe, ten je koště! Emoticon

596. maky21 přispěvatel
28.09.2013 [13:25]

maky21Ano, Past mi příjde taky nejlepší, ale jen o kousek, poněvadž všechny povídky, co píšeš, jsou naprosto boží a awesome. Emoticon

595. niki
26.09.2013 [22:40]

pastičkááááááááááááááááááááá Emoticon Emoticon Emoticon

594. Texie admin
26.09.2013 [21:57]

TexieTak po té době Emoticon

Co se ale povídek týče, tak zítra se tu asi objeví další kapitola pasti. Momentálně se z těch co píšu asi líbí nejvíc, tak s ní zkusím pořádně hnout.

593. maky21 přispěvatel
26.09.2013 [13:48]

maky21Řekni mi, kdo by si tebe nepamatoval! Emoticon

592. Texie admin
26.09.2013 [7:28]

TexieOmlouvat... probůh, vždyť já se vracím jak dítě domů po deseti měsíc na internátu. Emoticon A žasnu a taju jak med, že si mě tu ještě pamatujete.

591. maky21 přispěvatel
25.09.2013 [22:44]

maky21Zdravím!
Taky si říkáš, že jsem se tu už dlouho neobjevila? Poněvadž já jo a děsně mě to mrzí. Q.Q"
Jsi dokonalá autorka a Maky od tebe chce číst všechny povídky, jenže se k tomu prostě nedokopala -.-"
Já vím, že teď se můžu vymlouvat na školu, jenže o prázdninách jsem nedělala nic a sem jsem ani nenakoukla. Tak se omlouvám (spíš sobě Emoticon ) a odteď tě budu bedlivě sledovat! >:3 Emoticon

590. TeresaK přispěvatel
23.09.2013 [12:44]

TeresaKAhoj, kdy při dáš další kapitolu Pasti minulosti?? Emoticon

589. Lussy přispěvatel
23.09.2013 [8:09]

LussyYipee! Texulka je zpátky a s ní i Stín a další úžasné povídky. Ani nevíš, jakou jsi mi udělala radost. Emoticon Emoticon Emoticon

588. Texie admin
21.09.2013 [23:34]

TexieDěkuji, Emoticon
Zítra bych měla dokončit další kapitolu stínu nad městem a pak se snad zadaří i past. Emoticon

587. niki
21.09.2013 [23:13]

hurá Texulka je zpátky Emoticon Emoticon
přidej i past minulosti, prosím Emoticon

586. Texie admin
20.09.2013 [20:21]

TexieJj, Texulinka žije, jen bylo moc starostí a tak jsem zalezla do hluboké temné jeskyně. Emoticon

585. Emm
11.05.2013 [23:08]

Texulínko, žiješ ještě?? Kdepak se nám touláš..? Emoticon

584. Habinka
25.04.2013 [9:14]

Ahoj, jenom jsem se chtěla zeptat, jestli někdy dopíšeš Skrytou v krvi ? Emoticon

583. witmy
18.04.2013 [9:15]

Ahoj jen jsem nechtěla zeptat jestli se k psaní ještě vratiš moc se mi po tvém psaní stýská Emoticon Emoticon Emoticon

582. maky21 přispěvatel
17.03.2013 [13:08]

maky21Vidím, že nejsem jediná, která tu víc jak tři měsíce nebyla Emoticon
Ať děláš co děláš, doufám, že to brzy doděláš a vrátíš se sem ^^

581. Kristy
17.02.2013 [13:48]

Žiješ ještě? :-(

580. laura458
03.02.2013 [19:03]

texie prosím napiš něco Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

579. dana
10.01.2013 [9:53]

Ahoj , chtěla bych se zeptat, zdali v blízké budoucnosti pridáš nějakou kapitolku ( třeba stín minulosti Emoticon ) Emoticon Emoticon Emoticon . Jinak Chci ještě dodat, že tvoje příběhy jsou super a moc zajímavé Emoticon Emoticon

578. TeresaK přispěvatel
23.12.2012 [23:16]

TeresaKPast minulosti Emoticon

577. Aileen
23.12.2012 [21:41]

Já prosím o Stín moc prosím Emoticon Emoticon

576. Barča
23.12.2012 [21:02]

jakoukoliv tvoji povídku Emoticon přeji všem veselé Vánoce a šťastný Nový rok Emoticon

575. Perla přispěvatel
23.12.2012 [13:46]

Perlajednoznačne Past minulosti Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

574. martinexa přispěvatel
23.12.2012 [13:42]

martinexaTexie: past v minulosti bych uvítala Emoticon

573. Texie admin
23.12.2012 [13:40]

TexieNa Vánoce se vždy snažím udělat vám alespoň trochu radost povídkami, ale letos budu v práci, tak toho času nebude moc, tak si řekněte, kterou byste tu nejraději. Pokusím se vložit tu, o kterou si řeknete (i kdyby měla být kratší). Emoticon

572. Texie admin
20.12.2012 [8:51]

TexieKrist: Vynasnažím se dneska vložit než naklušu do práce (pokud by jsem nestihla, tak se tu objeví asi až dorazím domů, čili v noci). Emoticon

571. Krist přispěvatel
19.12.2012 [12:48]

KristTexi? :) Nevidíš v dohledné době novou kapitolu Skrytý? :)

570. Texie admin
18.12.2012 [23:56]

TexieNerea: Zkusím, ale raději neslibuji, protože pokusů už bylo několik a poslední týdny mám nějakou drastickou náladu a srandičky mi moc nejdou. Emoticon

569. Nerea
17.12.2012 [18:10]

Texulínko..?? Zlato myslíš, že by bylo v dohledné době reálné dopsání Potterovské povídky v čele se Snapem?? Prosím prosím, smutně koukám..?? Emoticon Třeba jako dáreček k Vánocům za další rok ve tvých službách coby věrný čtenář Emoticon Emoticon

568. P
16.12.2012 [8:48]

Já bych prosila Stín nad městem, dík. Emoticon

567. Texie admin
16.12.2012 [8:06]

TexieJak dorazím z práce, tak se vrhnu na Skrytou. Pokud chcete něco jiného, dejte vědět. Emoticon

566. maky21 přispěvatel
03.12.2012 [6:43]

maky21jo, jo, jo! Texie je pašák, Texinin mobílek taky! Emoticon Emoticon

565. Texie admin
03.12.2012 [0:54]

TexieTakže kapitola bude zítra, jdu upadnout do milosrdného spánkového komatu. Emoticon

564. Texie admin
02.12.2012 [14:03]

TexieKdo čekáte na Skrytou nebo Stín mám dobrou zprávu - bude tu dnes nebo zítra (podle toho jak rychle se prokoušu opravami nakupených článků) a přibude další povídka.
No a teď ta dobrá zpráva - sice teď pobíhám většinou mezi prací, ale mám telefonek, přes který se dá docela obstojně taky psát, takže kapitolky budou přibývat ačkoliv u pcmazlíka nebudu. Tudíž asi každý den jedna. Emoticon

563. maky21 přispěvatel
02.12.2012 [12:58]

maky21Dobře, kouknu. Zrovna sháním něco, na co by se dalo koukat Emoticon

562. Larissa přispěvatel
25.11.2012 [22:14]

LarissaTak... Hotovo. Emoticon Emoticon

561. Larissa přispěvatel
25.11.2012 [20:56]

LarissaMakám. Emoticon
Word mám spuštěný už hodinu, ale ty řádky stále jen mažu... Emoticon

Ale nevzdávám se! Emoticon Emoticon Emoticon

560. Texie admin
25.11.2012 [9:17]

TexieTak včera nevyšlo, ale kapča už je napsaná. Takže ještě zkontrolovat a Skrytá tu bude jak dorazím z práce (takže odpoledne nebo až k večeru).

559. Texie admin
24.11.2012 [7:55]

TexieTak děti, mamča jde do práce, ale večer se tu zase objevím a snad i s další kapitolou. Jen nevím, jestli to bude Skrytá nebo Stín. Emoticon

558. Texie admin
23.11.2012 [19:03]

TexieEe, do toho nejdu. Vím o něm, vím o čem je, ale neláká mě to. Pokud chceš ale vidět něco hodně originálního, tak se koukni na anime Yamato Nadeshiko Shichi Henge.
Úplně mě to dostalo. Ta hoka je úžasná!

557. maky21 přispěvatel
23.11.2012 [18:49]

maky21S kudličkou končí první řada, druhou ještě myslím nenatočili, ale možná se na to chystají Emoticon
Mě hlavně zajímá, jestli najdou toho ředitele Emoticon

Já se teďka koukám na Once upon a time, to je taky bezvaprefektní seriál *.* Emoticon

556. Texie admin
23.11.2012 [18:28]

TexieZ Alcatrazu jsem zkoukla všechny díly, co jsem našla. No a přiznám se, že dost fandím tomu jejímu dědovi, aby byl nakonec hodnej (ačkoliv to, že ji polechtal kudličkou mezi žebry, tomu moc nenasvěčuje).

555. maky21 přispěvatel
15.11.2012 [19:32]

maky21Hodím sem ještě jeden komentář, protože moje dětinská radost volá po tom, aby její koment měl pořadní číslo 555 Emoticon. Děkuji, dušička uspokojena, mějte se překrásně Emoticon

554. maky21 přispěvatel
15.11.2012 [18:49]

maky21Že jo?! Emoticon Alcatraz je skvělej Emoticon. Jako seriál, ve vězení bych moc bejt nechtěla. Ale blbý je, jak to končí, prý ještě bude další řada Emoticon. Na čem se na to koukáš? serialycz.cz jsou moc fajn Emoticon. Když budeš mít čas, dávej průběžně vědět, jak se ti to líbí Emoticon

Je Beky podobna Beky? Emoticon

553. Texie admin
15.11.2012 [13:04]

TexieTak mám zkouknutý už tři kapitoly Alcatrazu a rozhodně nebudou poslední. Emoticon

552. Texie admin
12.11.2012 [22:59]

TexieNadalo mi to a koukla jsem se po tom Alcatrazu. Myslela jsem, že je to film a on je to seriál a dokonce letošní. Dali mu sice 64% (co se týče hodnocení na csfd), ale jak bude cas, tak se na to kouknu, díky za typ. Emoticon

551. Texie admin
11.11.2012 [12:35]

TexieAlcatraz? Nic mi to neříká (tady kromě skutečného významu, že je to vězení). Malá, krátké vlasy a mrštná, prostě mi to pasovalo k její povaze. Nelámat si hlavu se vzhledem.

550. maky21 přispěvatel
11.11.2012 [11:01]

maky21Viděla jsi Alcatraz? Protože tam je taky Beky, s krátkejma vlasama, a mě napadlo, jestli tvoje Beky nemá nějaké společné základy s Alcatrazskou Beky Emoticon.

549. Texie admin
06.11.2012 [18:00]

TexiePoslední tři dny jsem přemýšlela, co dřív, jestli Stín nebo Skrytou. Zatím to vyhrávala Skrytá, ale zítra se tedy vrhnu na Stína. Emoticon

548. Aileen
06.11.2012 [17:53]

Smím se zeptat, kdy bude další Stín ?

547. Emm
03.11.2012 [17:10]

Gratuluji k Myšce!! Zasloužené vítezství Emoticon

546. Texie admin
02.11.2012 [22:49]

TexieStín musím ještě opravit, ale už na to dneska nemám prostě energii a hlavu. Skrytou jsem vložila a čeká na termín publikace. Omlouvám se, že Vás musím nechat ještě chvíli čekat, ale teď bych přehlídla asi i "visokou věž". Absolvovali jsme totiž neplánovaný výjezd na hřbitov a tak jsem nestíhala. Emoticon

545. Texie admin
01.11.2012 [19:15]

TexieByla jsem teď drobet mimo, tak se omlouvám za odmlku, zítra bych měla vložit jak Stína, tak i Skrytou. Emoticon

544. corneille přispěvatel
31.10.2012 [11:21]

corneilleTexulinko, budou teď někdy další povídky??? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

543. Ronnie přispěvatel
24.10.2012 [18:01]

RonnieOukej dám jim vědět. Emoticon

542. Shire přispěvatel
22.10.2012 [17:14]

ShireAch tak... No, takových potvůrek opravdu stvořil víc. Osobně bych ten počin (American McGee's Alice a Alice: Madness Returns) označila (alespoň z mého pohledu) za jednu z nejoriginálnějších počítačových her vůbec... Emoticon

541. helly
22.10.2012 [14:29]

pred pár dňami som ťa tu objavila, a veru to pre mňa bol objav poriadny
veľmi sa mi páči tvoj štýl písania, úplne ma to pohltilo a ja si stále musím hovoriť- spomaľ Hela, lebo sa ti to rýchlo pomíňa a ty nebudeš mať čo čítať, ale dá sa to vôbec?
no veru, veľmi tažko, asi sa tomu hovorí závislosť Emoticon
ale som rada, že stále píšeš a to teda že úplne krásne,
ďakujem že si Emoticon Emoticon Emoticon

540. Texie admin
22.10.2012 [13:52]

TexieShire:
Náhoda, ale probudila jsi mou zvědavost. Asi se na tu jeho verzi kouknu, protože tahle číča, je skvost a jestli je takových potvůrek více, tak je chci vidět! Emoticon

539. Arminka přispěvatel
22.10.2012 [9:13]

ArminkaProjížděla jsem si tvé shrnutí a některé náměty mě oslovily, tak doufám, že se k tomu co nejdřív dostanu. Emoticon

538. Shire přispěvatel
22.10.2012 [0:16]

ShireTak nějak se mi sem podařilo zabloudit, ale teď se nemůžu nezeptat: Ten McGeeho Cheshire Cat je náhoda nebo taky existuje pár lidí, co fandí McGeeho temné vizi Alenky v říši divů?

537. SaDiablo přispěvatel
21.10.2012 [22:52]

SaDiabloTexie, ahoj, prosím tě, omylem jsem ti asi vlezla do schvalování, nešťastne jsem se preklikla, tak jen hlásím, že jsem nic nepredelavala. Emoticon Omlouvám se.

536. Texie admin
21.10.2012 [22:33]

TexieNo tak ještě okamžik, je tam hora článků, tak je ještě musím zpublikovat a pak už se ke kapitolce dostanete.

535. Texie admin
21.10.2012 [22:12]

TexieTak za 10 minut, před necelou půlhodinkou jsem dorazila z práce, tak se na to vrhám, už jen ji opravit. Emoticon

534. corneille přispěvatel
21.10.2012 [22:09]

corneilleTexilinko kdypak bude někaka další kapitolka...mam absťak jak krava a asi nedočkavostí přijdu o nehty,vlasy a možna i kuži:-) prosim slituj se nad chudakem:$

533. Texie admin
21.10.2012 [22:03]

TexieRonnie:
Myslím, že ne, ale taky ho zbožňuju. Emoticon Nikdy mě neomrzí se na něj koukat.

532. Ronnie přispěvatel
21.10.2012 [19:48]

RonnieŘíkala jsem ti už že ten kocur co ho máš úplně nahoře je hustý? Emoticon

531. maky21 přispěvatel
21.10.2012 [18:10]

maky21*fouká, jak může*
Výborně~ Muhaha. Dáme si rum! Emoticon

530. Lucka24 přispěvatel
21.10.2012 [17:23]

Lucka24Tak máš ho tam :)

529. Texie admin
21.10.2012 [13:09]

TexieTak Božím mlýnům chybí vítr do plachet, ale ty zbylé dvě se rozhodně hnou. Dnes jak dorazím z práce by s tu měla objevit další kapitola Skryté.
Emoticon

528. maky21 přispěvatel
21.10.2012 [13:01]

maky21A taky Boží mlýny by mohly zase jednou mlet. Emoticon

527. maky21 přispěvatel
21.10.2012 [13:00]

maky21Pokud jde o mě, já klidně budu číst Stína i Skrytou naráz *hledá smajlíka, co slintá* Ha, tady je! Emoticon Emoticon

526. Texie admin
17.10.2012 [11:30]

TexieTak pokus rozhodně byl. Dokonce jsem tu Stína hledala po celým počítači (měla jsem asi čtyři různě rozpracované verze) a když jsem se spokojeně usadila, položila prstíky na klávesnici, tak jsem zjistila, že už netuším co už jsem psala a co ještě ne. K té povídce mám jednotlivé děje, scénky, ale už si ty předchozí nepamatuju. takže si ji budu muset nejprve přečíst celou abych se do toho zase dostala a to chvíli zabere.

525. Ronnie přispěvatel
17.10.2012 [11:23]

RonnieTexulíno!( Emoticon Emoticon) Jak je možné, že začínáš psát nové povídky a... Nechceš nejdřív dokončit stín? Emoticon Emoticon Pak si přečtu i Skrytou v krvi Emoticon. Slíbují! Emoticon

524. Lucka24 přispěvatel
16.10.2012 [14:45]

Lucka24Páni, nečekala jsem, že se to bude někomu až tak líbit :D. Máš tam ještě jednu kapitolku Emoticon

523. Lucka24 přispěvatel
15.10.2012 [13:46]

Lucka24Nee, vůbec to nevadí. Naopak. Jsem moc ráda, že se to někomu tak moc líbí. Další kapitolku tady budeš mít ještě dnes :)

522. Texie admin
15.10.2012 [10:04]

TexieLussy:
Zkusím, Skryté mám kousek předepsaný a dělám v tom už jen menší úpravy. Ale byla včera docela sranda, jsem zjistila, že nemůžu povídku Stín nad městem najít v počítači. Měla jsem povídky rozházené po 3 pevných discích a jedné flešce, takže to bylo včera docela zajímavý. Dokonce jsem našla i dvě staré dokončené povídky. Jsem koukala jak puk. Jj, úklid se někdy vyplácí (nebo spíše nebýt takový počítačový bordelář Emoticon ).

521. Lussy přispěvatel
14.10.2012 [17:49]

LussyKdyž jsi dokončila Myšku, tajně doufám, že se se pustíš do Stínu. Tahle povídka je vážně návyková a věřím, že nejsem jediná, která potřebuje další dávku.
Takže... strašně moc moc prosím, aby ses zase pustila do psaní.
Děkují. Emoticon Emoticon

520. Larissa přispěvatel
14.10.2012 [12:03]

LarissaJasnačka. Emoticon
Email mám funkční a času habaděj. Emoticon

A díky, budu čekat netrpělivě maila k opravě... Emoticon Emoticon

519. Lucka24 přispěvatel
12.10.2012 [23:10]

Lucka24Musela jsem na pravidelou návštěvu rodičů a budu doma až v neděli. Počítač u sebe nemám, takže až v neděli :). Bohužel. Musíš vydržet :)

518. Niki311 přispěvatel
12.10.2012 [18:14]

Niki311Taky jsem na sladký, ale jídlo. Emoticon V alkoholu vládne kvalita, stejně jako ve čtených povídkách.

517. Texie admin
12.10.2012 [17:53]

TexieTo já jsem spíše na sladký, taková domácí bezinková šťáva, mňam...

516. Niki311 přispěvatel
12.10.2012 [17:43]

Niki311Tak si dáš odměnu až zítra? Emoticon V podobě nějaký flašky dobrýho bourbonu, nebo kvalitního portského? Emoticon Emoticon Budeš Big Boss po hodině pití těchto nápojů. Ego si to zaslouží! Emoticon

515. Texie admin
12.10.2012 [17:39]

TexieJenže já moc nepiju a pak když se nechám ukecat, tak "těžká rána" jsou slabý pojem. Emoticon

514. Niki311 přispěvatel
12.10.2012 [17:36]

Niki311Ooo! Hodinu poté dmeš stále pýchou? Hehe, to se mi líbí! Emoticon Že bych načala rozepsanou? No, to si ještě rozmyslím. A pár skleniček alkoholu nikoho zatím nevyřídilo. Emoticon

513. Texie admin
12.10.2012 [17:32]

TexieRadovat? Vždyť já se tu ještě pořád dojatě dmu pýchou, jak mamina nad svou ratolestí.
A navíc, pít nemůžu, zítra jdu do práce. Ale možná ve sklepě vyštrachám zubříka nebo kozlíka. Emoticon To by mě snad nemuselo skolit.

512. Niki311 přispěvatel
12.10.2012 [17:28]

Niki311 Emoticon Raduj se a jdi to zapít. Každej den se mi jen tak nějaká povídka nezalíbí tak lehce jako ty Tvé! Emoticon Emoticon Emoticon

511. Texie admin
12.10.2012 [16:51]

Texie*V pokojíku tiše zní nějaký film v pozadí, jediný obyvatel místnosti jej však nevnímá, ztrnule sedí opírajíc se lokty o desku stolu a zírá na monitor. Místnost prořízne ostré fňuknutí a pak si Texule otře slzu dojetí.*

A to si fakt nedělám srandu Emoticon

510. Niki311 přispěvatel
12.10.2012 [16:28]

Niki311POZOR! Následující komentář je nechutně dlouhý. Na poměry pisatele.
Připadám si zcela úchylně, ale lze s jistotou prohlásit, že veškerá Tvá tvorba, která je dokončená (s rozepsanými si nevím rady, protože začnu-li je číst, budeš od rána do večera bombardována zprávami, kdy bude další díl).
Lze dodat (zase tvoje ego se může zaradovat), že jsi ojedinělý případ, který si právě vyhrál místo v mém ledovém srdci. Počínaje Životem a ctí, konče Šedou myškou musím sklánět poklonu tvému umu! V každé povídce je něco, co mě totálně zasáhne. Smete z reality a donutí se plácat někde v nějakým Tvým světě, kterej si napsala. Otázkou je, jestli Tě za to obviňovat, nebo děkovat. Nebo radši ani jedno, protože zas tolik emocí snad člověk nemá! Emoticon
Vždycky po přečtení jen sedím u toho mini-počítačku, zírám na monitor a myslí jen probíhá směsice slov: "doprdele, ježiši kriste, ku*va" no a dál snad vypisovat nemusím. Po půlhodině cvičení nádechů a výdechů, aby mi soused s protézou nemusel dávat umělé dýchání se konečně navracím do odporné reality s tím, že jsem prostě amatér, co by neměl psát ani tenhle komentář. Emoticon
Co se snažím celou tu dobu Ti říct je to, že MUSÍŠ pokračovat v tom, co děláš! A "ne" neberu jako odpověď. Někdo se tomuhle talentu musí naučit, ale Ty ses s ním narodila a je třeba ho plně využít. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

509. Texie admin
10.10.2012 [12:07]

TexieTy jsi ale náročnice náročná Emoticon

508. Ronnie přispěvatel
10.10.2012 [10:48]

RonnieTak a teď ještě dokončit "Stín" a budu víc než jen spokojená... Emoticon

507. Texie admin
10.10.2012 [8:42]

TexieTak a poslední kapitola k Šedé myšce je vložená, odkazy v kapitolách opravené a teď už jen doufat, že nedostanu za konec seřváno. Emoticon

506. corneille přispěvatel
08.10.2012 [15:27]

corneille Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Hlavně že si nečte co máš pod rukama Emoticon Emoticon

505. Texie admin
08.10.2012 [15:24]

TexieS odpuštěním, mě už asi jebne. Dramatická milostná scéna, oni v nelepším, já rozjetá jak drak, že jsem skoro zahlodlá do stolu a mamka vrazí do dveří, že si chce povídat...
Emoticon

504. Texie admin
07.10.2012 [21:11]

TexieAileen: Se stínem jsem zatím nehnula, ale snad se taky zadaří. V nejbližších dnech to ale asi nebude. Emoticon

503. Aileen
07.10.2012 [15:09]

Prosím. Přibyde i kapitola u Stínu? Emoticon

502. Texie admin
05.10.2012 [16:35]

TexieKyla:
Upřímně? Jo. Ale musela jsem řešit jiný věci a na psaní neměla náladu. Snad to už bude lepší. Raději ale nic nezaručuju.

501. Norakiss
05.09.2012 [16:17]

Prosím prosím o další myšičku Emoticon Emoticon

500. Kyla
30.08.2012 [18:59]

Mám dotaz :) Není ti to náhodou mírně blbý? Stín nad městem brzo oslaví rok a to se ani neblíží ke konci. O Myšce se radši ani vyjadřovat nebudu. Emoticon

499. Šárka
30.08.2012 [17:10]

Prosím,,kdy bude další díl Myšky? Emoticon Emoticon

498. maky21 přispěvatel
29.08.2012 [0:33]

maky21Neutíká ti nějak ten čas rychle? Víš, už je konec srpna a poslední díl Myšky byl... no, před dlouhou dobou.
Jó, vím, nemám co říkat, já se tu neukázala už asi rok..(tak nějak :D) a plně doufám, že si na mě ještě pamatuješ :D.

497. Kristy
12.08.2012 [10:41]

Myška? Emoticon

496. Gabby
02.08.2012 [16:56]

Kdy bude dalsi dil mysky ? Emoticon

495. Texie admin
22.07.2012 [21:39]

TexieSakryš, jsem si ani nevšimla, že už je to taková doba, co jsem naposledy něco vložila. Emoticon

494. Texie admin
22.07.2012 [20:23]

TexieJá už další kapitolku k Myšce mám, jen jsem se nedokopala k tomu ji opravit. Ale už je na čase. Emoticon

493. emm
13.07.2012 [21:19]

Texulínko!! Gratulace k tak veeelkému počtu zobrazení Emoticon
To už kudla něco znamená ;)
Ale co nám to holka v poslední době zasejc děláš?? Zlato, mi tě nejen chceme, mi tebe a tvá dílka životně potřebujeme!!
Nechť je ti důkazem ten milion cosik návštěv :)
Vrať se nám, brouku :))

492. Gabby
05.07.2012 [13:57]

budes jeste psat ? dlouho jsi nic nepridala Emoticon

491. Ronnie
22.06.2012 [10:35]

Už myška? Už? Emoticon Emoticon

490. Annie ♥
09.06.2012 [22:22]

Texie, kdy plánuješ Myšku? :D Emoticon

489. Jana
28.05.2012 [0:05]

Texulko, kdypak bude další myška ?? Emoticon Emoticon

488. Lussy přispěvatel
16.05.2012 [22:35]

LussyTo nevadí, my si na to počkáme. Emoticon Důležité je, že bude. Emoticon

487. Texie admin
16.05.2012 [21:41]

TexieOmlouvám se, ale Stín už dneska nezvládám. Jsem hotová. Stín sem přihodím zítra odpoledne, nebo pokud se zadaří, tak přes oběd.

486. corneille přispěvatel
16.05.2012 [20:39]

corneilleNa stína si rááááda počkám :)

485. Texie admin
16.05.2012 [19:05]

TexieDneska by se tu měl objevit Stín.

484. Gabby
16.05.2012 [18:12]

bude dneska Seda Myska ? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

483. Jana
16.05.2012 [9:10]

Texulko, vítej zpátky, Zet byl úžasný, díky

482. Texie admin
15.05.2012 [17:43]

TexieZítra by měla být další kapitolka stínu.

481. Texie admin
14.05.2012 [18:34]

TexieTak snad už to bude dobrý. Emoticon

480. Norakiss
14.05.2012 [18:32]

Jé super moc děkuju předem :)

479. Texie admin
14.05.2012 [18:26]

TexieJj, umazal se tam začátek webové adresy, už jdu na to. U povídky V objetí zrůdy už je to celý opravený. Emoticon

478. kamčí
14.05.2012 [18:24]

Texie, nevím, jestli je chybka jen na mém příjimači, ale nejde se mi dostat ke kapitolám Myšky, ani stínu :( , jinak jsem moooooooc ráda že jsi zpět
a taky mi nefungujou smajlíci, chjo

477. Norakiss
14.05.2012 [18:21]

Ahojky moc bych si chtěla přečíst tvoji Šedou myšku, protože tvoje povídky jsou úžasný, ale nejdou my načíst starší odkazy (jako je prolog atd.) nešlo by s tím pěkně prosím něco udělat? :)

476. Texie admin
12.05.2012 [13:54]

TexieHmmm a Texulka zjišťuje, že je většina odkazů na povídky zprčená. Vrhnu se na to dneska večer jak dorazím.

475. Jája
11.05.2012 [21:10]

Ehmehm... Gratuluji k odseknutí záseku Emoticon *HURRRÁ TEXULKA JE ZPÁTKY!!!* Emoticon Emoticon Emoticon

474. Texie admin
11.05.2012 [20:46]

TexieTak to jsem neodhadla - 20 minut. Emoticon

473. Texie admin
11.05.2012 [20:25]

TexieZkusím ji sem přihodit během deseti minut. Emoticon

472. LoveRain přispěvatel
11.05.2012 [20:22]

LoveRainHurá, bude Myška.Emoticon Emoticon

471. Texie admin
11.05.2012 [20:16]

TexieBudu se vám to snažit nějak vynahradit. Emoticon

470. Ronnie přispěvatel
11.05.2012 [20:03]

RonnieNo konečně ses rozhouala... Emoticon Emoticon

469. Texie admin
11.05.2012 [16:50]

TexieJestli sem ještě někdo občas zavítá, tak jen hlásím dopředu, že dneska přibude Myška - hodlám ji konečně dokončit. Emoticon
No, v zhledem k tomu, že to tam začíná docela jikřit a což mě baví psát, tak je ta šance na dokončení opravdu vysoká. Emoticon

468. Texie admin
10.05.2012 [18:34]

TexieHanka:
Jj, už mám i pár nápadů, tak snad na ně dojde. Emoticon

467. Hanka
01.05.2012 [1:42]

Tvoji povídku Život a čest jsem si zamilovala! Nemáš v plánu napsat neco podobneho (histor. příběh)
Děkuji za odpoveď

466. Alex
30.04.2012 [6:02]

Zet Emoticon Emoticon

465. Gabby
26.04.2012 [15:45]

Kdy bude dalsi dil Z ? Emoticon

464. Barny
20.04.2012 [22:15]

Ahojek!!
Trochu jsem řádila u sebe na blogu, tak snad tohle vadit nebude... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

http://denik-ztroskotancu.blog.cz/1204/povidky-od-texie

463. zaza
17.04.2012 [21:58]

Ahoj Texie. dlouho jsem zde nebyla a zaujala mě toje povídka v obětí zrůdy. Bohužel pokaždé když najedu na odkaz kapitoly tak místo aby mě to hodilo na příslušný text kapitoly, hodí mě to zpět na shrnutí X( Nevím kde je chyba. Ovšem strašně bych si chtěla tvůj příběh přečíst. Mohla bys mi tedy s dovolením poslat dosavadní kapitoly na můj mail tereza49@seznam.cz ? děkuji předem za ochotu X))

462. Texie admin
06.04.2012 [16:18]

TexieSe Z jsem nehla ani o píď, ale zkusím se k tomu dokopat. Zbývá vlastně jen epilog. To ale neplatí pro ostatní povídky, tam mám děj sice promyšlený, ale nějak nejde dostat z hlavy do pcmazlíka. Moc se tedy omlouvám, ale já na to nějak vyzraju. Emoticon

461. Annie115 přispěvatel
01.04.2012 [19:32]

Annie115Čauky! ;))
Prosím, kdy bude další kapča V objetí zrůdy? Emoticon

460. em
15.03.2012 [18:02]

Texulíínko!!! Holka co nám to děláš?? Kde se to flákáš?? Musím Ti připomínat, že na Tobě velkou měrou závisí životy mnoha lidských bytostí?? Honem, honem, tužku, papír do jedné, múzu za krk do druhé ruky a ať to sviští... Víš, že Tě máme rádi, ale takhle nás trápit, to hraničí až se sadismem!!!

459. Jana
07.03.2012 [15:34]

Texulko, kdy bude další Z???? Emoticon Emoticon

458. vilinka přispěvatel
05.03.2012 [0:59]

vilinkaDík moc. Jsem ráda, že se někomu líbí. Emoticon Emoticon

457. Texie admin
05.03.2012 [0:58]

TexieProtože znám tvoje trailery k povídkám ze stmivani.eu - samotné povídky ne, ale toje videa ano. Povedené. Emoticon

456. vilinka přispěvatel
05.03.2012 [0:50]

vilinkaTak to jsem já, proč? Emoticon Emoticon

455. Texie admin
05.03.2012 [0:44]

TexieJj, přesně tu myslím. Emoticon

454. vilinka přispěvatel
05.03.2012 [0:17]

vilinkaAhojky, s Vilinkou99 mám něco společného, pokud máš na mysli youtube. Jinak ne. Emoticon

453. mary
21.02.2012 [18:22]

ten komiks je moooc povedenej Emoticon, takhle jsem nad tím nikdy nepřemýšlela, ale něco na tom je Emoticon

452. jollinar
16.02.2012 [21:24]

Ahoj Texie přidáš další kapitolyi u ostatních povídek?

451. Texie admin
14.02.2012 [20:56]

Texiekamčí:
díky kouknu na toEmoticon

450. kamčí
14.02.2012 [20:49]

Texie, mimochodem, když se pokouším otevřít na téhle stránce jakoukoliv kapitolu k Z, nebo Myšce, nebo Stínu, tak mě to místo na danou kapitolu vrátí sem

449. Texie admin
14.02.2012 [20:10]

TexieTak snad se bude líbit - odkaz jsem už vložila Emoticon.

448. Texie admin
14.02.2012 [19:59]

TexieHele, já si snad půjdu dát hlt hopsinkové šťávy na oslavu. Po nekonečně dlouhých 2 měsících se mi podařilo dopsat 44. kapitolu! Emoticon

447. mary
14.02.2012 [18:41]

Emoticon

446. jane
14.02.2012 [13:13]

Texie, nejdou ti tu na shrnutí odkazy na Myšičku

445. Lili
13.02.2012 [20:20]

Tak jsem si včera přečetla celou povídku život a čest a byla vážně perfektní!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

444. jane
13.02.2012 [19:21]

není nová, ale i tak budu doufát v co brzké přidání... hodně zdaru, Texie :D

443. jane
11.02.2012 [22:25]

to je super, že už máš kus... tak snad nový díleček (i když asi zřejmě to už bude poslední/předposlední) bude co nevidět :-) moc se na něj těším

442. Texie admin
11.02.2012 [0:00]

TexieUž kus kapitoly mám, takže pidipokrok je. Je docela ale velká šance, že během víkendu se tady objeví.

441. jane
10.02.2012 [22:53]

texie, kdypak bude další Z? prosim prosim

440. LaydeCullen
09.02.2012 [19:32]

Texinko, nechci po tobě nic přidat spíše jen třeba aby jsi tu nechala vzkaz že ještě žiješ pač to tu vypadá docela opuštěně Emoticon Emoticon Emoticon

439. Aileen
04.02.2012 [9:30]

Ahoj, prosím, kdy bude nová kapitola Stínu nad městem.

438. TerkaNN
01.02.2012 [19:07]

Budeš ještě psát šedou myšku????

437. Alča
29.01.2012 [10:03]

Já bych si hrozně moc přála další díl Stínu nad městem Emoticon

436. bb119
29.01.2012 [9:59]

Texulko, copak je s Tebou? Stýská se mi po Tvých úžasných písmenkách Emoticon

435. Lucie
28.01.2012 [9:23]

Chtěla jsem ti dát ještě čas, ale už jdu žadonit taky. Když já to asi už prostě nevydržím, nevědět, co bude dál... prosíííím!!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

434. kamčí
27.01.2012 [20:27]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

433. Lenka
26.01.2012 [19:33]

Texinko, kam si se nám ztratila? Emoticon Emoticon
Mám naprostý absťák po Z. Emoticon Emoticon

432. mary
25.01.2012 [17:38]

Ty už psát nebudeš?

431. Alex
15.01.2012 [18:32]

ZET Emoticon

430. Lenka
13.01.2012 [17:47]

Já mám taky nakrmeno a ráda bych nějakou odměnu.Co třeba Z? Emoticon Emoticon

429. kamčí
12.01.2012 [20:15]

Z??? Emoticon Emoticon Emoticon

428. bb119
12.01.2012 [16:51]

tak dneska mám nakrmeno a teď bych si já sama ráda na nečem smlsla, nový Z by nebyl? Emoticon

427. witmy
12.01.2012 [15:32]

ahoj už se nemůžu dočkat dalšího zeta

426. Texie admin
07.01.2012 [19:36]

TexieAhojky, komu není jedno osud opuštěných psíků a obětuje pár vteřin, tak prosím kliknout na odkaz nahoře tady na stránce.
Moc a moc díky!!!

Objevila jsem tuhle akci náhodou a brzy bude končit.

425. kyschu
06.01.2012 [11:17]

Emoticon

424. mary
05.01.2012 [18:53]

jak pokračují práce na Zetovi?

423. witmy
05.01.2012 [15:54]

ahoj texinko jak se máš už ses tady dlouho neukázala už je nám potobě moc smutno a už se nmůžeme dočkat našeho kamaráda s milou tváří Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

422. kat
28.12.2011 [18:27]

pridas zase dil ff Šedá myška Emoticon Emoticon Emoticon

421. Texie admin
23.12.2011 [14:53]

TexieVždy když si najdu chvilku alespoň sem nakouknout, tak bych se nejraději zahrabala pod zem. Není čas se vrhnout na ty dvě poslední kapitolky. Snaha sice je, ale jak vidíte, tak je zcela k ničemu. Emoticon
Napsat je napíšu, ale kdy, tak to netuším.

420. kolminka
22.12.2011 [20:55]

khy bude zet ????????? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

419. mary
22.12.2011 [20:26]

oroduju za Zet Emoticon

418. kyschu
21.12.2011 [23:26]

...něco bych řekla...ale .... Emoticon Emoticon

417. Gaul přispěvatel
17.12.2011 [23:32]

GaulZET Emoticon

416. barny
16.12.2011 [21:28]

ahoj kdy přidáš další díl Zeta???

415. Gabby
15.12.2011 [20:17]

kdy bude ZET ???? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

414. annaliesen
15.12.2011 [13:48]

kdy pa bude Z Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

413. kamčí
10.12.2011 [15:43]

díky Emoticon Emoticon Emoticon

412. Jana
08.12.2011 [22:34]

kamčí, tady máš první a druhou kapitolku, dál si určitě poradíš

http://ourstories.stmivani.eu/16-fanfiction/v-objeti-zrudy/
http://ourstories.stmivani.eu/16-fanfiction/v-objeti-zrudy-2/
Emoticon

411. kamčí
08.12.2011 [21:08]

ahojky, dalabych si V objetí zrůdy od začátku, ale nemůžu to najít. Vím, že tu probíhá rekonstrukce, ale kdyby s tím šlo něco udělat Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

410. misulinka21
08.12.2011 [14:46]

ZET ZET ZET Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

409. Texie admin
07.12.2011 [22:42]

TexieAhojky, jedu teď v práci dva týdny v kuse a není čas psát, ale odkaz na Blodyn jsem opravila.

408. Alex
07.12.2011 [19:35]

ZET Emoticon

407. Ronnie přispěvatel
07.12.2011 [19:26]

RonnieTexie, nejede ti odkaz na Blodyn. Nevim jestli omylem, nebo schválně, ale tak strašně si to chci přečíst a nechce se mi to hledat...

406. Jana
06.12.2011 [21:46]

ZET Emoticon Emoticon Emoticon

405. bb119
06.12.2011 [14:27]

Texulko, nedočkavě vyhlížím 44.dílek, prosím, prosím, přidej nám ho co nejdřív Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

404. Gabby
05.12.2011 [20:17]

ZET Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

403. Jana
04.12.2011 [18:24]

ZET ZET ZET Emoticon Emoticon Emoticon

402. Aileen
04.12.2011 [17:32]

prosím kdy bude dalsi Stín ?

401. Darien přispěvatel
04.12.2011 [15:44]

DarienJak to vypadá s Myškou? Emoticon Emoticon

400. Alex
03.12.2011 [10:01]

ZET, prosíím Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Už sa nemôžem dočkať, keď Bratstvu predstavia Thorma Emoticon Emoticon Emoticon

399. Jana
02.12.2011 [20:31]

44. kapitolku Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

398. Texie admin
01.12.2011 [22:25]

Texieuvízla jsem v práci - ujel mi vlak , takže kapitolka přibude až dorazím domů, čili před půlnocí Emoticon

397. Texie admin
30.11.2011 [23:35]

TexieAhojky, číču sem klidně vrátím, je to takový cukroušek Emoticon a 43 kapitolku zkusím přidat zítra.
A moc díky za krásné komentáře. Emoticon

396. Jana
30.11.2011 [20:48]

samozřejmě jsem myslela 42. díl Emoticon

395. Jana
30.11.2011 [20:47]

Texulko, 43.díly byl skvělý, už se těším na další, že bude brzo????

jo a kde máš čičinku, nějak se nám holka ztratila ??? Emoticon Emoticon Emoticon

394. mary
30.11.2011 [19:03]

Jana má pravdu :) Ať žije Zet Emoticon

393. LoveRain přispěvatel
30.11.2011 [15:42]

LoveRainA chudinku Myšku nechat někde zahálet, jo? To tak Emoticon
Ale jak tak koukám, tak stejně nemám šanci. No já se snad dám i na to bratrstvo Emoticon

392. Jana
30.11.2011 [15:36]

né myšku néééééééééééééé, teď je rozjetý Zet, my chceme Zet,my chceme Zet Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

391. LoveRain přispěvatel
30.11.2011 [12:52]

LoveRainA co Myška, myšička šedivá... ta by nebyla? Emoticon

390. Kaylinka
30.11.2011 [12:43]

Texienko, Kdypak bude další ZET??? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

389. mary
28.11.2011 [20:33]

JUPÍ Emoticon

388. Texie admin
28.11.2011 [18:02]

TexieDobrá zpráva, zítra bude další Zet. Emoticon

387. Texie admin
28.11.2011 [15:05]

Texieannaliesen:
Dnes jsem jednoho přidala. Emoticon

386. annaliesen přispěvatel
28.11.2011 [14:58]

annaliesenahoj kdy pa bude zet Emoticon Emoticon

385. mary
27.11.2011 [21:11]

Zet Zet Zet Emoticon

384. kolminka
26.11.2011 [19:10]

ZET prosiiiiiiim Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

383. Aileen
26.11.2011 [10:07]

prosím, kdy bude dalsi povidka Stínu ?? Emoticon

382. Jana
24.11.2011 [12:53]

že by dneska??? Emoticon Emoticon

381. Texie admin
23.11.2011 [17:14]

TexieOK, budu se snažit seč to půjde.

muck: Zet aneb povídka V objetí zrůdy. Emoticon

380. RebecaLin přispěvatel
23.11.2011 [17:11]

RebecaLinasi sem hodně nechápavá nebo blbá...ale jakej ZET????

379. JANA
23.11.2011 [13:24]

ZET ZET ZET Emoticon Emoticon

378. Gabby
21.11.2011 [20:25]

zet Emoticon Emoticon Emoticon

377. Jana
21.11.2011 [9:10]

ZET Emoticon

376. mary
20.11.2011 [23:46]

Zet Emoticon Emoticon Emoticon

375. corneille přispěvatel
18.11.2011 [13:32]

corneilleTexie: A já tuším, že jsem na něj i odpovídala... Děkuji ještě jednou za ně, málem jsem hodila líbačku se stropem, jak jsem štěstím vyskočila ze židle. Emoticon Emoticon Emoticon

374. Texie admin
18.11.2011 [13:30]

TexieJá vím jsem sadista. Jak se blíží poslední dílky zrůdičky, tak mi to psaní trvá déle a déle. Možná se s nimi chce ve fantazii kochat prostě déle. Netuším. Snad se zítra ale zadaří.

373. Texie admin
18.11.2011 [13:26]

Texiecorneille: Poslala jsem ti je přes email, snad tedy došly.

372. Gabby
14.11.2011 [20:19]

ZET prosiiiiiim Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

371. corneille přispěvatel
14.11.2011 [19:08]

corneilleNo tak potom jsem asi natvrdlá... Ale nic mi to nenašlo... A to jsem hledala do 6 strany. Chrań ruka páně, jak to bude na 7 straně
Emoticon Emoticon

370. Texie admin
14.11.2011 [18:50]

TexieNa ulozto.cz jsou všechny Emoticon

369. corneille přispěvatel
14.11.2011 [18:45]

corneilleDěkuji za to videjko, co máš na profilovce... Vznikla u mě nová závislost... Jen škoda, že díly 3 a 22 nikde nejsou. To mě naštvalo Emoticon

368. Jana
14.11.2011 [9:09]

prosím ZET Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

367.
Smazat | Upravit | 13.11.2011 [13:36]

Texie, diky za odkaz, rozhodne se mrknu, ackoli toliko casem nedisponuji, ale mohlo by to stat za to... Jen je mi zahadou, kde ste vsichni vzali mou spatnou naladu... A co si budem, tyhle “prestrelky“ nejspis budou, dokud bude tolik obvodu v mozcich zahlcenych spousty zajimavych informaci... Jeste jednou diky za odkaz :)

366. mary
13.11.2011 [10:07]

správně Emoticon Zet Emoticon

365. Jana
12.11.2011 [22:07]

myšku né!!!!!!!!! ZET Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

364. Elík
12.11.2011 [19:06]

Myška byla skvělá! Kdy bude další? Co nejdříve, prosíííííííííííííííííííím!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

363. Texie admin
11.11.2011 [21:05]

TexieJá mám zrovna pausu, tak jsem se hryzajíc obr jablko probojovala sem a koukla se na komentáře k povídkám.
No, já byla zralá na bryndák, jak jsem se začala culit a škraně se mi proměnily v kvalitní odšťavňovač (až jsem si zrovna uhryzla sousto Emoticon )
No prostě, ať to jde v práci sebehůř, tak tady mi vždycky nakopnete náladu kolmo vzhůru.

362. mary
09.11.2011 [19:18]

Z Emoticon

361. Jana
08.11.2011 [8:10]

ZET ZET ZET Emoticon Emoticon

360. Lucie
07.11.2011 [20:51]

Já jdu otravovat taky- akorát teda nevím o kterou povídku dřív... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

359. Gab
07.11.2011 [20:21]

bude dneska V objetí zrůdy ??? Emoticon Emoticon Emoticon

358. kiki
07.11.2011 [19:38]

jo jo myšku!!! Emoticon Emoticon

357. Mýýýýš!
07.11.2011 [18:42]

Myšku! Myšku! Myšku! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

356. corneille přispěvatel
06.11.2011 [9:56]

corneilleA to měli helmy a protiúderáky... Co potom bez tohoEmoticon... AchEmoticon... A věř mi, že 90% z nich tě určitě nechtělo nechat proběhnout, oni by raději vlak plný slečen, než dacanu, co stejně poslouží jen jako špatný boxovací pytel...

355. Texie admin
06.11.2011 [9:09]

TexieNo mě se podařilo splést si vlak (spešl jim asi přijel nástupišti, kde bývá většinou ten, kterým jezdím) a proplétala jsem se hezky řetězem fešných chlapíků v černém a s helmami.
Znáš tu hru ovečky ovečky, jak se na jedné straně pochytají za ruce a druhá skupinka mezi nimi zkouší proběhnout. Noooo, hrála jsem si na ovečku.

354. corneille přispěvatel
06.11.2011 [8:48]

corneilleTexie a byli s fanoušky i těžkooděnci??? A vypadalo to na rvačku??? Potřebuji nějaké info Emoticon Emoticon

353. Texie admin
05.11.2011 [22:44]

TexieDěvčata já před chvílí dorazila teprve z práce po třináctihodinové směně, dnes nic určitě nebude, ale dopoledne by se snad něco už objevit mohlo

352. Jana
05.11.2011 [22:31]

na myšku pošleme tu tvoji krasavici nahoře, na stín pořádné stmívání, aby zalezl,
Texie koukej vylézt a přidat Zet, nebo.... nebo.... nebo.... teď mě nic nenapadá, ale já něco vymyslím
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

351. mary
05.11.2011 [22:15]

houby Myšku, je zalezlá v díře, tak může ještě chvíli počkat Emoticon. Zet má těžké období, takže by si zasloužil pokračování Emoticon Emoticon

350. Texie admin
05.11.2011 [22:08]

TexieJj, povzbuzuj, já raději zalezu a počkám na výsledek. Dnes mi stačilo potkat fanoušky Sparty, tohle bych už asi nerozdýchala.

349. corneille přispěvatel
05.11.2011 [19:11]

corneilleBitka, bitka, bitka Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

348. kiki
05.11.2011 [19:07]

jo jo myšku Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

347. Jana
05.11.2011 [18:57]

Myšku néééééééééé, Zet Emoticon Emoticon

346. Texie admin
05.11.2011 [15:16]

TexiePokusím se myšku popostrčit. No jo, potvůrka jedna, pořád je zalezlá a schovaná. Emoticon

345. Litt
05.11.2011 [11:01]

Co je s myškou? Emoticon Emoticon Nějak dlouho se tu neobjevila... Emoticon Pořád jen Zet Emoticon Emoticon ...

344. Jana
04.11.2011 [20:05]

Zet Emoticon

343. Texie admin
03.11.2011 [19:59]

TexieNo tak Zet tu za minutku bude, ale varuji předem, jsem na něj teď zlá, hodně zlá. Emoticon

342. Jana
03.11.2011 [10:33]

Zet Emoticon Emoticon

341. mary
02.11.2011 [22:05]

A tak je to správně Emoticon, protože Zet je 1 Emoticon

340. Texie admin
02.11.2011 [21:13]

TexieZatím to vypadá, že nejdříve přibude Zet.

339. Lussy přispěvatel
02.11.2011 [20:39]

LussyJak to vidíš se stínem? Vidím, že tady máš rekontrukci a ta kočka mě málem zabila ( Emoticon ), ale přesto se těším na další kapitolku. Emoticon

338. Darien přispěvatel
02.11.2011 [20:19]

DarienTexie, jak to vypadá s Myškou? Emoticon

337. Texie admin
02.11.2011 [18:13]

TexieŽe bysme je dali dohromady? Tak ona je sice kastrovaná, ale dvojka by to byla parádní. Emoticon

336. kamčí
02.11.2011 [16:57]

úžasná micka Emoticon Emoticon Emoticon kočka Bestie...super Emoticon já mám kocoura, co se jmenuje Šmejd Emoticon

335. Texie admin
02.11.2011 [5:39]

TexieEe, autoportrét ne, ale už jsem se zmínila, že mám kočku, které říkám Bestie? Emoticon

334. Jana
02.11.2011 [3:31]

to je ale krasavec/krasavice, doufám, že se nejedná o autoportrét??? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

333. LoveRain přispěvatel
01.11.2011 [21:23]

LoveRainJdu se přimluvit za Myšku, nebyla by v blízké době kapitolka, Texie? Emoticon Emoticon

332. mary
01.11.2011 [21:00]

to je bezva :)

331. Texie admin
01.11.2011 [20:59]

TexieDělám čistku.
Co se však dnešní kapitolky týče, už je tady!

330. mary
01.11.2011 [20:38]

co je totok za pořádek Emoticon, kam se zmihly povídky?
PS: Krásný zvířátko Emoticon

329. Chensie přispěvatel
01.11.2011 [17:28]

ChensieTexie: Není zač. Mám ráda věci vyřešené, co nejdříve. Byť jen pro klid duše. Navíc zmenšit obrázek není problém a jde o můj perex, takže je na místě, abych se o něj postarala. ,o) Pěkný večer.

328. Texie admin
01.11.2011 [17:25]

TexieTo je fofr. Tebe si na něco najmout, tak si dám jen ruce za hlavu a nohy na stůl. Díky. Emoticon

327. Chensie přispěvatel
01.11.2011 [17:23]

ChensieAhoj, obrázek je zmenšen do perexové velikosti. Již ok ,o)

326. Texie admin
01.11.2011 [16:12]

TexieOK, dnes by se tu měla objevit další. Pokud tedy na zahradě nedojdu úrazu. No znáte to. Vidle zabodlé do nohy, boule od násady, třísky...

325. Jana
01.11.2011 [8:15]

včera bylo pozdě Emoticon Emoticon Emoticon
hrozně se na něj těším Emoticon

324. Texie admin
31.10.2011 [22:08]

TexieZet?
To jako ještě dneska?!

323. Jana
31.10.2011 [21:23]

Zet Emoticon Emoticon
a Snape by byl taky fajn Emoticon Emoticon

322. mary
30.10.2011 [20:39]

se Z jsi mi dneska udělala vážně velkou radost, jen tak dál Emoticon

321. Texie admin
30.10.2011 [19:30]

TexieDostávám se už k porodu a netuším koho více litovat, Bellu, Zsadista nebo doktora... Ten byl chudák přichystaný na všechno, kromě nastávajícího tatínka.

320. Lota
29.10.2011 [18:28]

Dlouho se tu neobjevila Myška... Emoticon

319. kyschu
29.10.2011 [3:21]

třináctku? Emoticon Je tohle pracovní nasazení vůbec povolený? To se snaží splnit pětiletku na 210% ? Nebo zaděláváš na novodobého Stachanovce?
Kapitolky samozřejmě zase parádní. Slintám nad Zet. Takovýho chlapa si nechám líbit...

318. naty
28.10.2011 [9:14]

A co Stín nad městem????Kdy bude další dílek??? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

317. Texie admin
27.10.2011 [10:16]

TexieZdopuju se kofeinem a udělám pro to co budu moci. Zatím mám dva odstavce.

316. Jana
27.10.2011 [10:06]

bude Zet dneska?? Emoticon

315. Texie admin
26.10.2011 [12:21]

TexieV práci se nade mnou slitovali a dali mi třináctku. Kousek Zet jsem ale stihla, tak je to na dobré cestě.

314. Texie admin
25.10.2011 [10:39]

TexieDíky dočasné nepříčetnosti nadřízené při zadávání směn následující dny vstávám v šest ráno a vracím se domů v deset večer, s tím, že uprostřed dne mám tříhodinovou pausu. Na sebevraždu. Zkusím toho tedy využít alespoň na psaní, tak jestli se zadaří, tak dnes něco přidám.

313. mary
25.10.2011 [9:47]

Zet co nejdříve? Třeba dneska Emoticon

312. Texie admin
23.10.2011 [20:26]

TexiePokusím se co nejdříve.

311. Jana
23.10.2011 [19:49]

zase prosím ZET Emoticon Emoticon

310. Texie admin
21.10.2011 [13:10]

TexieTak snad se budou kapitolky líbit. Emoticon

309. Jana
21.10.2011 [9:47]

ZET Emoticon Emoticon

308. Texie admin
20.10.2011 [18:08]

TexieDneska jsem se před odchodem do práce odpíchla a podařilo se mi dopsat zase kousek Stínu, takže jak v noci dorazím domů, tak se na něj můžete těšit.
(A že bylo na čase.)

307. branda
18.10.2011 [16:25]

Ahoj, hrozně dlouho jsem se to snažila vydržet, ale bez Zsadista už to vážně nepřežiju! Moc prosím Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

306. Loool
18.10.2011 [16:05]

Myška? Emoticon

305. Win
16.10.2011 [15:16]

Už je to dlouho, co se tu naposled objevila nová kapitola V objetí zrůdy. A to to skončilo tak zajímavě. Bude co nevidět, nebo si máme ještě nějaký ten den počkat?

304. Katherina
12.10.2011 [18:08]

Už se nemůžu dočkat na další díl V objetí zrůdy. jE TO BOMBAA! Emoticon Emoticon Emoticon . A Šedá myška traky..xD Moc Moc pěkné Texie... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

303. Jana
11.10.2011 [10:54]

Z Emoticon Z Emoticon Z Emoticon

302. Texie admin
10.10.2011 [20:04]

TexieTeď to bylo časově náročný, tak nebylo co přidávat. Vynasnažím se to dohnat.

301. Kik
10.10.2011 [19:52]

Jen tak informativně... Kdy bude další kapitola myšky? Emoticon

300. Lenka
10.10.2011 [19:46]

Zí, Zí... kde je Zí??? Emoticon

299. Julka
10.10.2011 [19:41]

Super! Emoticon Díky Emoticon

298. Texie admin
10.10.2011 [19:38]

TexieOpraveno, díky za upozornění. Emoticon

297. Julka
10.10.2011 [19:36]

Nejede mi 14. kapitola! :((

296. Texie admin
10.10.2011 [18:36]

TexieMňau. Jdu na to.

295. kyschu
10.10.2011 [18:09]

myšičko myš...pojď k nám blíž...myšičko myš...pojď k nám blíž...

294. witmy
08.10.2011 [12:11]

Já jsem původně nechtěla žalovat ale mám kvůli tobě okusaný nechty jak jsem napjatá co zas Zí vymyslí už se nemůžu dočkat.............. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

293. Texie admin
06.10.2011 [13:58]

TexieUvidíme jak se zadaří, hlavně s časem. Protože ale už mám za to zpoždění tlustý hlukoký vroubek, tak se pokusím vám to vynahradit.

292. Jana
06.10.2011 [10:09]

Ahoj, Z byl super, kdy bude další? Minule byla 3x Myška, tak bude teď 3x Z?
Emoticon

291. Texie admin
05.10.2011 [10:00]

TexieHádejte co mám.
Ok, takže - internet a horečky - fantastická kombinace - terdy pokud bych nemusela od osmi ráno do devíti večer být v práci. Večer by se tu ale měla objevit kapitola se Zsadistem.

290. Texie admin
03.10.2011 [16:26]

TexieDalší dílek Z by se mi mělo podařit vložil během tak dvou dní a pokud T-Mobile a pošta dají, tak už to bude hezky z domova a ne z kavárny nebo nádraží Emoticon.

289. Jana
03.10.2011 [15:38]

Ahoj, kdy bude další díl s Z?

288. Lussy přispěvatel
01.10.2011 [16:41]

LussyDěkuji, že se aspoň pokusíš nicméně, když Ti to nepůjde, nic s tím nenadělám. Emoticon

287. mary
30.09.2011 [20:26]

seš zlatá :)

286. Texie admin
30.09.2011 [18:05]

TexieDalší kapitolka by se tu měla objevit zítra - objevila jsem v Olomouci rozkošnou kavárničku s internetem, takže zítra si tam před prací skočím na jahodový koktejl. Emoticon

285. mary
28.09.2011 [18:26]

26 Zsadista je dokonalá Emoticon, kdy se můžu těšit na pokračování?

284. Texie admin
24.09.2011 [18:39]

TexieKe Stínu jsem udělala poslední pokud na dokončení té proklaté kapitoly asi před dvěma týdny a málem jsem mlátila hlavou do klávesnice. Zkusím tedy zítra dopoledne spáchat další pokus a snad přežiji. Emoticon

283. Lussy přispěvatel
24.09.2011 [16:49]

LussyA co Stín nad městem? Snad si na něj nezapomněla... Emoticon
Už dlouho nepřibyla žádná kapitolka... Emoticon
Když máš v plánu pokračovat? Emoticon

282. Texie admin
24.09.2011 [16:38]

TexieDnes jsem chtěla přidat Zsadista, ale bohužel se nedostanu se svým pc na net, tak ho vložím až zítra, ale jako úrok z prodlení rovnou vložím i další kapitolku Myšky. Tedy, rozhodně se o to pokusím. Emoticon

281. Julka
23.09.2011 [16:41]

Myšku!!!! Emoticon Emoticon Emoticon
Nevíš, kdy by mohla přibýt další?

280. Texie admin
22.09.2011 [16:52]

TexieOK, další co přidám bude Zsadist. Snad se podaří další kapitolu vložit zítra, nejpozději přes víkend.

279. mary
21.09.2011 [20:19]

no jasně, kdy bude Zsadist??? Myška je taky fajn, ale mé srdce tluče pro Z Emoticon Emoticon

278. k.o.c.e.n.a.
21.09.2011 [15:47]

a jak to vypadá se Zsadistem ? Emoticon Emoticon

277. Texie admin
21.09.2011 [9:57]

Texiedalší myšku zkusím vložit zítra

276. KiKinKa
20.09.2011 [20:06]

Ahoj...
Kdy bude další myška? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

275. Texie admin
18.09.2011 [20:27]

TexiePro mě ne, vracím po týdením zapůjčení modem a budu zase bez netu Emoticon

274. Darien přispěvatel
18.09.2011 [20:24]

DarienZítřek bude jeden z nejlepších dnů mého života. Emoticon

273. Texie admin
18.09.2011 [20:02]

TexieTak kompromis - za chvilku přidám Zsadista a zítra myšku. Emoticon

272. Darien přispěvatel
18.09.2011 [20:01]

DarienAchju, zahlasovala bych za Myšku. Emoticon

271. Texie admin
18.09.2011 [19:32]

TexieOk, tak Zsadist. Emoticon

270. k.o.c.e.n.a.
18.09.2011 [18:58]

to je super Emoticon Emoticon bude Zsadist ? Emoticon

269. Texie admin
18.09.2011 [18:53]

TexieNazdárek, výjimečná akce, dneska přidám další kaptiolku, jenže mám rozdělané dvě - Zsadista i Myšku, tak si klidně vyberte, kterou dnes chcete. Emoticon

268. Texie admin
17.09.2011 [21:11]

TexieSluníčka! Dobrá zpráva! Brzy (a tím myslím okruh maximálně 24 hodin) přibude další kapitolka Šedé myšky! Emoticon
No snad vám to udělá alespoň třetinovou radost jako mě!!! Emoticon

267. kyschu
13.09.2011 [0:01]

už se těšíme...¨
a vzýváme všechny svaté Emoticon Emoticon Emoticon

266. Texie admin
11.09.2011 [14:56]

TexieDobrá zpráva - vypadá to, že zítra budu moci něco přidat. Emoticon

265. witmy
07.09.2011 [1:36]

to se nedá nic dělat každopáně už se moc těšim Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
jo a dík za info

264. Texie admin
06.09.2011 [22:41]

TexieAhojky, řeším přístup na net. Podle dispozic píšu, ale kdy se mi to podaří sem přihodit tak to momentálně netuším. Možná to bude pár dní trvat. Emoticon

263.
Smazat | Upravit | 06.09.2011 [22:41]

witmy: Až se Texie zase shledá se svým PCmazlíkem. Emoticon Emoticon

262. witmy
06.09.2011 [20:38]

ahoj jen jsem se chtěla zeptat kdy bude další dílek v obětí zrůdy ta povídka mě naprosto dostala jako ostatně všechny co jsi napsala Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

261. LostAngel přispěvatel
27.08.2011 [9:33]

LostAngelJsem moc ráda za tvou upřímnost, vážně moc děkuji. Tvá kritika k drabblu "Příběh mořské panny" mi udělal radost, protože vím, že to není dobré dílko, takže se pokusím zlepšit a budu ráda za tvou kritiku jelikož jen díky kritice se můžu zlepšovat. Emoticon

260. Texie admin
26.08.2011 [8:22]

TexieCo se týče dnešní kapitoly, tak netuším jestli něco bude - včera jsem byla na pohovoru a neměla možnost si pořádně připravit, takže jsem to zvrtala, jak to jen šlo a mám náladu pod psa (což ještě umocnil ten kyblík zmrzliny, ze kterého je mi ještě teď špatně).
Momentálně bych asi odkrouhla většinu hlavních postav.
Emoticon Takže chraň Bůh abych otevřela editor s nějakou povídkou.

259. Texie admin
22.08.2011 [19:21]

TexieA jsem zpátky Emoticon, následuje vášnivé objímání a muchlování s pcmazlíkem a pak snad budu schopná i přidat další kaptitolu. Emoticon

258. Texie admin
18.08.2011 [23:11]

TexieZítra odjíždím na víkend mimo pc i net, tak jdu vložit povídku na zítřek už dnes - takže V objetí 12. Emoticon

257. Texie admin
18.08.2011 [23:10]

Texiejollinar:
Mám tak dva tři odstvce a pak nějak došla slůvka, tak jsem radeji začala psát další kapitolu V objetí, která mi docela jde od ruky.
Rozhodně na Stín ale nezapomínám. Emoticon

256. jollinar
18.08.2011 [17:33]

Prosím další dílky k povídce Stín nad městem.... Byla bych ti vděčná a /rčitě ne jen já.

255. Texie admin
18.08.2011 [8:35]

TexieEnie: Tahle povídka je pro mě strašák. Nápady jsou, ale chybí ta správná cáklá nálada, ve které se tahle povídka nese.

254. hcvnvmhj
17.08.2011 [20:24]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

253. Enie přispěvatel
17.08.2011 [13:48]

EnieProsím další kapitolu Boží mlýny aneb jak ani Severus Snape svému štěstí neutekl. Pěkně prosím, smutně koukám Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

252. Texie admin
16.08.2011 [14:30]

TexieJeště jednu kapitolku k myšce a pak zase přidám kapitolu k Zetíkovi. Emoticon

251.
Smazat | Upravit | 07.08.2011 [21:10]

Já bych teda ráda smazala tyhle moje povídky - K obrazu svému, všechny díly, a Lovkyně upíru nebo srdcí, taky všechny díly. Emoticon Moc dík.

250. witmy
04.08.2011 [23:11]

tak ta nová povídka je naprosto excelentní Emoticon Emoticon Emoticon

249. Texie admin
02.08.2011 [12:45]

TexieOpraveno Emoticon

248. Lenka
02.08.2011 [10:52]

Texinko, pátá kapča nejde otevřít. Emoticon Emoticon Emoticon

247. Texie admin
28.07.2011 [22:24]

TexieTak si vás jdu trochu chlácholit - snad se bude povídka V objetí zrůdy líbit, nebude příliš dlouhá a alespoň trošku vyplní blok, co mám u ostatních povídek.

246. Texie
26.07.2011 [10:25]

Tak mám dobrou zprávu ohledně prstíků a špatnou ohledně hlavy.
Prstíky se konečně rozjely, ale tu moji makovici zatrachtilou popadla zcela nová povídka, takže ji z ní zkusím vymlátit přes kávesnici dokud to jde. KOusek ještě napíšu, abych měla jistotu, že se neseknu po pár kapitolách a máte ji tady. Emoticon

245. Barča
23.07.2011 [0:23]

Jestli potřebuješ tak jsem docela tvrdohlavá a moje hlava na prorazení toho bloku by se ti mohla taky hodit Emoticon

244. Texie admin
22.07.2011 [23:07]

TexieNastalo drama - fantazie jede na plné obrátky, ale jakmile něco začnu psát, napíšu sotva stránku a dost, seknu se. Ale já jsem jak osel, tvrdohlavá a nedám se. Ten blok prorazím, i kdyby to mělo být vlastní hlavou.

243. corneille přispěvatel
20.07.2011 [21:07]

corneilleAle, no tak Texie... To nám nedělej... Tvoje absence povídek je zločinem proti lidskosti... Opravdu pěkně prosím(škemrám) a smutně koukám...

242. Barča
17.07.2011 [22:16]

Ahoj Texie, píšeš nádherný povídky, tvůj ojedinělý humor naprosto zbožňuji. Všechny tvoje povídky už mám přečtené minimánlě třikrát, na všech třech webech. Pomalu ale jistě, jsem se stala závislá na tvých úžasných povídkách. Je škoda že jsi tak dlouho nenapsala žádnou kapitolku, ale to se občas stává i těm nejlepším autorům... Proto trpělivě a závisle čekám na další dílek jedné z tvých povídek. Stín nad městem je krásná povídka kterou si prostě nejde nezamilovat a už se těším jak se rozjede ta tvoje nová o Snapeovi která vypadá velmi zajímavě a bude určitě nabitá spoustou vtipných scének,které umíš tak hezky vymyslet a napsat a na které se moc těším.
Neber to prosím jako že na tebe tlačím aby jsi napsala další dílek, jenom jsem ti už dlouho chtěla napsat jak úžasně píšeš, jak moc mám ráda tvoje povídky a hlavně tvoje hlavní hrdinky které jsou vždycky dokonalé a přesně takové... správňácké, myslím že to je přesně to slovo které je vystihuje Emoticon.
Vzdušnou poštou k tobě posílám múzu, třeba se bude hodit Emoticon
Ted jdu ale číst počtvrté nějakou tvojí povídku abych ukojila svoji závislost. Dobrou noc a přeji spoustu dalších skvělých a úspěšných povídek Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

241. maky21 přispěvatel
15.07.2011 [21:13]

maky21uááááááááá, v neděli jedu k babi do veselí n. moravou na dva tejdny a v sobotu se na pc nedostanu!!! Emoticon to mi snad děláš naschvál!!! Emoticon Emoticon Emoticon nevadí, aspoň se budu mít na co těšit Emoticon Emoticon

240. Texie
15.07.2011 [8:39]

Dlouhá pausa, já vím. Bylo moc starostí a pak z toho vyústil blok. Sice mám děj vymyšlený, ale nějak není síla to přecedit přes klávesnici. Snad se zadaří přes víkend. Emoticon

239. maky21 přispěvatel
14.07.2011 [21:31]

maky21žiješ ještě vůbec? Emoticon

238. maky21 přispěvatel
29.06.2011 [21:38]

maky21... asi ne, že... Emoticon (Emoticon )

237. maky21 přispěvatel
27.06.2011 [16:27]

maky21bude někdy brzo další dílek stína, nebo božích mlýnů? Emoticon Emoticon

236. maky21 přispěvatel
22.06.2011 [16:08]

maky21jasný. Emoticon tak něco vykoumej, ať je to ftipný Emoticon
vim že mě úplně nechápeš Emoticon
...a nejsi jediná Emoticon

235. Texie admin
21.06.2011 [17:28]

TexieMá radost z ukončených zkoušek pohasla - člověk se raduje, že bude více času, ale jelikož jsem zároveň přestala být studentem, tak mě škola odřízla od internetu (podláci podlí!), proto ta odmlka. Probojovala jsem se až teď, ale nebojte, já to nějak vykoumám, čestný beruščí! Emoticon

234. maky21 přispěvatel
18.06.2011 [20:14]

maky21Bude už někdy v brzké době další kapitolka stína, nebo Božích mlýnů? Emoticon Emoticon

233. Luka
16.06.2011 [8:14]

Ahoj, tvou povídku Život a čest jsem zhltala jedním dechem - skvělé téma a ještě lepší zpracování! Teď se chci vrhnout i na tvá další díla... Ale ještě předtím bych se chtěla zeptat... Nechtěla bys napsat ještě něco s podobnou tématikou jako Život a čest? Emoticon Emoticon Předem díky za odpověď! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
P.s. Omlouvám se, že jsem nekomentovala jednotlivé kapitoly, ale byla jsem tak zvědavá, co bude dál, že jsem na to úplně zapomněla! Emoticon Emoticon Emoticon

232. Texie admin
14.06.2011 [19:55]

TexieSlíbený dílek je tady a tentokrát i podstatně delší, snad se tedy bude líbit.

231. Texie admin
13.06.2011 [12:54]

TexieA další stín je tady. Emoticon (snad mě nerozkrájíte na kousky za ten konec, ale aspoň vás trochu navnadím na příští kapitolku, která by se z fleku mohla jmenovat - brzda-plyn)

230. Lenka
10.06.2011 [10:02]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Hurá, bude po absťáku. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

229. Texie admin
10.06.2011 [8:51]

TexieTak mám jednu zprávu, která vám zaručeně udělá radost:

MÁM PO ZKOUŠKÁCH!!!

konec stresů a kopa času přede mnou - takže o víkendu se slaví a jak se vrátím, tak se můžete těšit - hodlám vám své prohřešky vynahradit Emoticon (no a že mám co!)

228. maky21 přispěvatel
08.06.2011 [17:16]

maky21můžeš si vbrat barvu, velikost a trvrdost pálky a styl nápisu omluva Emoticon Emoticon

ne, nestresuj se, dýchej, klídek, pohoda, to stíháš Emoticon

Emoticon

227. Texie admin
05.06.2011 [9:27]

TexieSlovo omluva už tu začíná být u mě jaksi pravidlem a vůbec bych nikomu z vás nevyčítala, kdyby si ho napsal na pálku a párkrát mě s ní práskl do hlavy, aby mě těm móresům odnaučil.
No jo, v týdnu jsem potřebovala zvládnout osm směn nacpaných do pěti pracovních dní a teď mám skluz s učením.
Takže není čas na psaní. Ale abych alespoň trošku ulevila svědomí, vrhla jsem se na povídky co mám rozepsané ve svém pcmazlíkovi a přihodím alespoň je. Emoticon

226. corneille přispěvatel
03.06.2011 [10:25]

corneillemaky21: Ty můj kvítku medový, to ti Texie nepoví. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon (promiň musela jsem to napsat)

225. maky21 přispěvatel
03.06.2011 [9:43]

maky21tak teda ne KDY v neděli, ale KTEROU neděli? Emoticon Emoticon

224. kyschu
02.06.2011 [11:54]

tytyty... Emoticon
takhle nás napínat.... Emoticon

223. maky21 přispěvatel
31.05.2011 [16:40]

maky21Ale neděle už byla...? Emoticon Emoticon

222. maky21 přispěvatel
29.05.2011 [12:15]

maky21DObrý, v pohodě Emoticon jen se nestresuj, já jsem strašná otrava Emoticon poněvadž jinak by to nešlo Emoticon Emoticon
jop, ale zásadní otázka: KDY v neděli? Emoticon

221. Texie admin
27.05.2011 [15:49]

TexieEmoticonOmlouvám sa za tu odmlku, ale posledních pár dní mám trasu jen práce-postel. Další kapitola teda bude asi až v neděli.

220. maky21 přispěvatel
27.05.2011 [14:22]

maky21Tak jo. Jde se otravovat Emoticon
Texulko Texulko Texulko...! (ehm, ehm! Emoticon )
kde je další dílek Stína? Emoticon
Teda nevim, ale neměl by tu už náááááhodou bejt? Emoticon (správná odpověd: ano, měl Emoticon Emoticon )
tak co, kdy bude? Emoticon Emoticon

219. maky21 přispěvatel
24.05.2011 [10:54]

maky21jojojo Emoticon si borka Emoticon akorát jsem se k počítači dostala až teď Emoticon Emoticon

218. Texie admin
23.05.2011 [20:47]

TexieMáš ji tady, jak jsem slíbila. Taková pohádka na dobrou noc. Emoticon

217. maky21 přispěvatel
23.05.2011 [10:39]

maky21Slintám slintám... Emoticon ... a dvanátá kapitolka pořád nikde...? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon asi budu plakat Emoticon Emoticon Emoticon že ji přidáš? Emoticon Emoticon Emoticon

216. maky21 přispěvatel
20.05.2011 [17:57]

maky21juj, tak jsem četla starý komentáře.. ty nejstařší.. Emoticon minimalistickej vzhled je nejlepší!! Emoticon

215. maky21 přispěvatel
20.05.2011 [9:18]

maky21a bude brzy dvanáctá kapitolka? Emoticon já vím, jedenáctka není ještě ani na hlavní stránce, ale stejně.. řekni, že jí sem dneska dáš..? Emoticon Emoticon Emoticon

214. Texie admin
18.05.2011 [22:57]

TexieOmlouvám se, ale teď jsem dodělala tézi a už nejsem schopná vrhnout se na opravu jedenácté kapitoly (respektivě, jsem už neschopná udělat cokoliv kromě kómatu), takže tuto kapitolu vložím až zítra.
A zatím... jdu trénovat sedmihodinové kóma na dohnání spánkového deficitu...

213. Texie admin
18.05.2011 [16:04]

TexieDneska přidám jedenáctý díl, ale až později večer.

212. Adelka
17.05.2011 [21:00]

Bude dneska jedenáctka, prosím pěkně? Emoticon

211. maky21 přispěvatel
17.05.2011 [12:37]

maky21yahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooo Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

210. Adelka
16.05.2011 [21:00]

Juppííííí!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Já tě miluju, Texie! Emoticon Emoticon

209. Texie admin
16.05.2011 [20:45]

Texiemaky21:
Jdu opravit desátou kapitolu a pak ji sem hodím. Emoticon

208. maky21 přispěvatel
16.05.2011 [10:49]

maky21dočetla jsem devátou kapitolku (ještě ani není na hl. stránce Emoticon ) a jdu prosit o další Emoticon já vim, jsem hrozně hrozně hrozně otravná, ale mohla bys sem dát desátou kapitolku hodně hodně brzo? Emoticon Emoticon

207. Texie admin
15.05.2011 [20:29]

TexieJde se na to...

206. Adelka
15.05.2011 [20:07]

Tak to je super!! :) Moc se těším! Emoticon

205. Texie admin
15.05.2011 [16:59]

TexieAdelka:
Přes víkend jsem byla pryč, takže další díl bude dneska. Emoticon

204. Adelka
14.05.2011 [20:29]

Ahoj Texie, jakpak to vypadá s devítkou? Minulej díl mě úpolně nažhavil na další a teď pořád koukam, jestli se objeví nebo ne. Jsem z toho celá roztěkaná!!! Emoticon Emoticon Moc moc prosím další co nejdřív! Je to dokonalost sama!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

203. Texie admin
12.05.2011 [20:48]

TexieTak a je tu další kapitolka no a co k ní říct... Beky se pěkně vrátí všechny ty vylomeniny Emoticon

202. Texie admin
04.05.2011 [0:55]

TexieOmlouvám se za ty absence (pokud se to tak dá ještě nazvat), mám teď ve škole fofry. Ale abych to alespoň částečně odčinila, tak jsem vyhrabala další kousek povídky, který jsem měla napsaný.

201. kyschu
01.05.2011 [11:25]

...nechci nějak...dotírat?...ale...napíšeš ještě něco, že jo? Emoticon

200. judo
24.04.2011 [8:01]

kravina Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

199. Lenka
20.04.2011 [20:12]

Kampak ses nám ztratila Texinko?
Emoticon Emoticon
Moc se těším na další kapitolu stínu. Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!